Rīga, saturies! Ārzemju tūristi arvien vairāk ieciena tieši Latvijas laukus

Komentāri

Tūristu skaits Latvijas laukos ir pieaudzis, apliecina nozares darbinieki, kuri ir ļoti apmierināti ar vasaras sezonu.

“Gads ir ļoti labs, neskatoties uz to, ka vasaras pirmā daļa bija salīdzinoši vēsa, vasara sākās tikai augustā. Gan tūristu, gan pasākumu ir vairāk. Tāda sajūta, ka Latvijā cilvēki precas,” norāda lauku māju Lantus saimnieks Valmieras novadā Māris Štermanis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Parasti kāzinieki izvēlas un ieplāno konkrētu vietu jau gadu iepriekš. Esot pat tādi, kuri rezervē vietu kāzām, kas notiks pēc diviem gadiem. Tikmēr ceļotājiem ir svarīgs ne tikai aktivitātes viesu namos un lauku mājās, bet arī ēdienkarte ar rozīnīti un kas nav mazsvarīgi – ar vietējo pārtiku.

Skaties foto:

Krievijas un Ukrainas tūristu skaits ir samazinājies uz pusi, taču nozarei šis kritums nebija sāpīgs, jo šos ceļotājus aizstājuši citi – no Vācijas un Skandināvijas valstīm. Lai lauku tūrisma nozare spētu pilnvērtīgāk attīstīties, Tūrisma attīstības valsts aģentūra tuvākajos gados liek lielas cerības uz Tālo Austrumu iedzīvotājiem, īpaši uz japāņiem, kuri ar prieku brauc nesezonā, labprāt bauda tīro gaisu, kluso sēņu mežu un mazo cilvēku blīvumu.

Taču joprojām vidēji 80% atpūtnieku visās saimniecībās ir no Latvijas. Tā kā lielākoties lauku māju saimnieki pielāgojas vietējā tūrista vajadzībām. Atsevišķi tiek piedāvāta atpūta tieši senioriem. Pieprasītākie pakalpojumi naktsmītnēs ir lauku spa rituāli, tostarp pirtis ar pirtnieku pakalpojumiem, jogas nodarbības, zirgu izjādes.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl