Rīgā sāk darboties piecas bezmaksas slidotavas

Komentāri
Rīgā sāk darboties piecas bezmaksas slidotavas

Līdz ar sala iestāšanos Rīgā sākušas darboties divas no piecām dabīgā ledus slidotavām, trīs pārējās būs pieejamas šīs nedēļas vidū, informē Rīgas pašvaldība.

Patlaban ir pieejama dabīgā ledus slidotava pie Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas, Parādes ielā 5c, un Reģionālajā sporta centrā ”Sarkandaugava”, kas atrodas pie Bērnu un jauniešu centra ”Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: cilvēki slido Rīgā

Plānots, ka slidotava pie Rīgas Anniņmuižas vidusskolas (Kleistu ielā 14) un Rīgas ziemas sporta un aktīvās atpūtas parkā (Uzvaras bulvārī 15) darbu varētu uzsākt trešdien, bet slidotava pie Rīgas Ķengaraga vidusskolas (Maskavas ielā 273) būs pieejama no ceturtdienas, informē pašvaldība.

Ieeja slidotavās ar savām slidām, hokeja nūjām, ķiverēm u.tml. – bezmaksas. Pie visām slidotavām darbojas inventāra nomas punkts.

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl