Rīgā plīsuši divi ūdensvadi. Reportāža no Ulmaņa gatves un Mūkusalas ielas rotācijas apļa

2 komentāri

Ūdensvadu avāriju dēļ autovadītājiem ceturtdien, 24. augustā, jārēķinās ar apgrūtinātu satiksmi Kārļa Ulmaņa gatvē un pie Mūkusalas ielas rotācijas apļa.

Kārļa Ulmaņa gatvē norit pēdējie avārijas seku likvidēšanas darbi. Pagaidām gan sastrēgumi neveidojas, novēroja LNT Ziņas. Taču pie Mūkusalas ielas rotācijas apļa slēgta nobrauktuve uz to – šeit avārijas seku likvidēšanas darbi prasīs ilgāku laiku.

Uzņēmumā “Rīgas ūdens’’ informē, ka notikušo ūdensvada avāriju dēļ slēgta viena braukšanas josla nobrauktuvē no Bauskas ielas uz Mūkusalas ielas rotācijas apli.

Tikmēr Kārļa Ulmaņa gatvē, kur remontdarbu laikā vakar vakarā nejauši pārdurts ūdensvads, slēgtas divas braukšanas joslas netālu no tirdzniecības centra ”Spice”, virzienā no centra uz Jūrmalu. “Rīgas ūdens” pašlaik precizē nepieciešamos ūdensapgādes pārtraukuma apjomus, taču prognozējams, ka tie skars nelielu skaitu objektu. Uzņēmums gan brīdina, ka ātra darbu pabeigšana netiek prognozēta – ūdensvada remonts, izskalojumu aizbēršana un sablīvēšana, kā arī asfalta seguma atjaunošana varētu aizņemt pat pāris dienas.

TOP komentāri

  • Romans Timosenko
    0 0 0

    Romans Timosenko

    Man pods aizsērējis ! Varbūt uztaisīt reportāžu ! Līmenis ap nulli !!!! Tas par źurnàlistiem !
  • Irina Kleina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl