1 komentārs

Kompensāciju par bēgļiem sniegto palīdzību pagājušajā gadā saņems divas pašvaldības – proti, attiecīgu lūgumu iesniegušas Rīga un Jūrmala. Par naudas piešķiršanu otrdien, 23. maijā, lems valdība.

Pērn uz patstāvīgu dzīvi Jūrmalā apmetās četru personu ģimene ar alternatīvo statusu. Tai par vienu mēnesi tika izmaksāts pabalsts garantētā minimālā ienākumu līmeņa nodrošināšanai 244 eiro apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Rīgas pašvaldība pērn tērējusi teju 10 tūkstošus eiro, izmaksājot pabalstus izglītības ieguvei, garantētā minimālā ienākumu līmeņa nodrošināšanai, dzīvokļa pabalstus, kā arī sniedzot krīzes centra, dienas centra un patversmes pakalpojumus.

Kompensācija kopumā vairāk nekā 10 tūkstošu eiro apmērā tiks izmaksāti no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Latvija kopumā saskaņā ar Eiropas Savienības pārvietošanas programmu uzņēmusi vairāk nekā 300 cilvēku un divām trešdaļām no viņiem piešķirts alternatīvās personas vai bēgļa statuss.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Pazīstot Rigas domnieku apetiti, varbūt vispirms jāpārbauda, kur ir tie dzīvokļi, skolas un darbavietas bēgļiem,vai tik tā nav tā dīvainā kantora darbinieku algu summa katram ap 2 tūkstošiem, kas nespēja V.Puriņai raidījumā parādīt kaut vienu sadarbības pasākumu ar bēgļiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl