Rīga maksās 50 000 eiro skandalozā rallija “Gumball 3000” rīkotājiem

7 komentāri

Pašvaldību vēlēšanu gaisotnē savu spalvu spodrināšanai nodokļu maksātāju naudu naski tērē Rīga. 50 000 eiro tiks samaksāti slavenību rallija “Gumball 3000” organizatoriem, lai pasākums notiktu Rīgā. Uz šo ballīti, ko plaši atspoguļo ārzemju dzeltenie mediji, pulcēsies daudzas pasaules mēroga slavenības, populāri mūziķi un aktieri, kuri ar astronomiski dārgiem auto hedoniskās noskaņās ceļos pa Eiropu.

“Gumball 3000” rallijā dažādas slavenības ik gadu dodas septiņu dienu tūrē, mērojot vairākus tūkstošus kilometru pa īpaši izvēlētu maršrutu, tādējādi “popularizējot un pozitīvi atspoguļojot maršrutā iekļautās pilsētas”. 2013. gadā rallija posms jau norisinājās Rīgā – toreiz iereibušie bagātnieki te uzdzīvoja ar plašu vērienu.

Paredzēts, ka šogad rallijā no Rīgas Baltijas jūras piekrastē līdz grieķu Mikonas salai Egejas jūrā dosies 120 superautomašīnas. Latvijā ieradīsies pasaules klases dīdžeji, kuri honorāros saņem miljonus.

Būs Deivids Haselhofs, kas brauks ar savu ”Knight Rider” mašīnu, būs Betmena auto ”betmobilis”. Tas būs šovs, izrāde. Braucēji ir 40 dažādu nacionalitāšu pārstāvji. Pasākumu rādīs televīzijās, vairāk nekā 100 pasaules valstīs, vēsta organizatori.

Iepriekš “Gumball 3000” atklāšanas pasākumi notikuši pasaules metropolēs – piemēram, Londonā. Latvijas galvaspilsēta organizatoru uzmanību nav izpelnījusies nejauši. Rīga par šā pasākuma norisi no nodokļu maksātāju naudas atvēlēs ap 50 000 eiro. Ušakovs gan akcentē, ka šī investīcija noteikti atmaksāsies – reklāma būs galvu reibinoša, un bagātnieki Rīgā notērēs krietni lielākas summas.

Slavenību rallijs Rīgā norisināsies no 1.-8. jūlijam. Būs arī satiksmes ierobežojumi, taču pašvaldība sola, ka iedzīvotāji no tiem necietīs, jo galvenais pasākums notiks nedēļas nogalē, kad arī galvaspilsētu pierūcinās jaudīgo superauto motoru troksnis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl