Rīgā laiž klajā kārtējo karti – Riga Card

Komentāri
Rīgā laiž klajā kārtējo karti – Riga Card
Foto: LETA

Latvijas galvaspilsētā izveidota karte Riga Card, kas paredzēta tūristiem, informē Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Anna Blaua.

Riga Card piedāvājumā paredzēts neierobežots braucienu skaits sabiedriskajā transportā – tramvajos, trolejbusos un autobusos Rīgas robežās, ekskursijas brauciens ar divstāvu autobusu, vecpilsētas ekskursija trīs valodās un atlaides braucienam ar kanāla kuģīti. Tāpat kartes īpašniekiem tiek nodrošināta īpaša cena velosipēdu nomai, atlaide veloekskursijai, kā arī bezmaksas ieeja un atlaides vairākos muzejos, zoodārzā un citās apskates vietās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas restorāni Riga Card īpašniekiem piedāvās atlaides 10-20% apmērā, informēja Blaua.

Riga Card būs iespējams iegādāties vienai, divām vai trim dienām, un to cena attiecīgi būs 25, 30 un 35 eiro. Šo pakalpojumu, sākot no 25.jūnija, ir iespēja iegādāties Rīgas tūrisma informācijas centrā Rātslaukumā, informēja Blaua.

“Braucieni sabiedriskajā transportā tiek nodrošināti sadarbībā ar SIA “Rīgas karte”, kas veic e-talona apkalpošanu. Atlaižu kartes “Riga Card” ieviešanas izmaksas ir 8264,46 eiro,” informēja Blaua.

Šī karte izveidota, lai attīstītu un popularizētu Latvijas galvaspilsētas tūrisma piedāvājumu, kā arī tādējādi kļūtu par tūristiem draudzīgāku un ērtāku pilsētu. Šis pakalpojums darbosies kā sabiedriskā transporta karte, ka arī kalpos kā īpašo piedāvājumu un atlaižu karte populārākajos Rīgas muzejos, apskates objektos un restorānos, informēja Blaua.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl