Rīgā gājēju pārējas šķērsošana ar bērnu ratiņiem apdraud drošību

1 komentārs

Oskaram un viņa meitai Marikai Vienības gatves un Satiksmes ielas krustojumu nākas šķērsot reizi nedēļā. Taču šī gājēju pāreja ik reizi ir nopietns pārbaudījums vīrieša izturībai, nerviem un bērna drošībai.

Situācija ceļa sliktā stāvokļa dēļ nereti veidojas tāda, ka zaļā gaisma jau ir “beigusies”, bet vīrietis un bērns, kurš sēž ratiņos, ir tikai ceļa vidū. Ratiņi nemitīgi iesprūst akmeņos, un uz priekšu tikt ir grūti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu eksperimentā tiek secināts, ka cilvēkam bez pieredzes, kā rīkoties šādās situācijas, vai arī bez pietiekami spēcīgiem rokas muskuļiem, gājēju pāreju šķērsot paša spēkiem tik tiešām ir ļoti sarežģīti.

Tāpat ir grūti iedomāties, kā gājēju pāreju šķērsotu cilvēki ratiņkrēslā.

Tikmēr Rīgas dome situāciju skaidro šādi: ”Bruģa segums ”staigā”, un var veidoties tāda situācija, ka tas tiek aizskalots lietusgāžu laikā vai arī – to nozog.”

Tāpat tiek sacīts, ka bruģis ir kultūrvēsturiskais mantojums un to nevar nomainīt pret asfaltu. Taču konkrētais bruģa segums tikšot atjaunots, sola Satiksmes departamenta pārstāve.

Par visām nebūšanām uz ielām Rīgas iedzīvotāji var ziņot, zvanot uz tālruņa numuru: 80003600.

Skaties video!

TOP komentāri

  • Līga Kristaps Izaki
    0 0 0

    Līga Kristaps Izaki

    Šāda problēma tur ir jau 5-6 gadus un neviens pat nepievērš tam uzmanību. Ar dvīņu ratiem gājām apkārt tai vietai jo tikt pāri vienkārši nav iespējams.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl