Komentāri

Sestdien, 10. jūnijā, visā pasaulē svinēs publiskās adīšanas dienu. To atzīmē jau kopš 2005. gada un aicina ikvienu adītāju ar dzijām un adatām doties uz publiskiem adīšanas pasākumiem, kur iepazīties ar citiem adītājiem un domubiedriem.

Rīgā publiskās adīšanas akcija notiks Rīgas Centrālajā bibliotēkā (RCB). Īpaša iespēja publiskās adīšanas dienas dalībniekiem būs piedalīties arī simtgades Goda dvieļa izšūšanā ar etnogrāfiskām zīmēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Santa Rukmane
RCB Pieaugušo literatūras nodaļas galvenā bibliotekāre

Vispasaules adīšanas diena RCB notiks trešo reizi, bet pasaulē tas ir kopš 2005. gada. Tas ir radies Francijā, un ikviens internetā var atrast vairākus punktus visā pasaulē, kur var piedalīties publiskās adīšanas akcijā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl