Rīgā daudzus skolēnus uz Zinību dienu “pavada” remontdarbos uzraktās ielas

3 komentāri

Piektdien, 1. septembrī, Rīgā daudzi skolēni uz Zinību dienu devās, lavierējot starp mašīnām un remondarbos uzraktām ielām.

Vasaras sākumā pilsētas vadības dotais solījums galvaspilsētas centra ielu remontus pabeigt līdz 1.septembrim nav izpildīts. Lielus sastrēgumus Zinību dienā Rīgā nemanīja, taču nedrošas situācijas bija gan.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vēlēšanas beigušās, turpinām strādāt! Šādi izskatīsies Elizabetes, Valdemāra, Stabu, Brīvības, Dzirnavu un Merķeļa iela uz 1. septembri,” ar tik drosmīgu solījumu Rīgas mērs Nils Ušakovs jūnijā mēģināja apslāpēt kritiķus, kuri viņam pārmeta apzinātu ielu remonta piebremzēšanu pirms vēlēšanām.

Piektdien gan ikviens Rīgas centrā varēja pārliecināties, ka mērs solījumu nav turējis. Simtiem bērnu ar ziediem un baloniem bijis spiesti lavierēt pa uzraktām Brīvības, Valdemāra, Elizabetes ielām, kur remonts turpinās pilnā sparā. Priekšnieka nepildīto solījumu spiests atzīt arī Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītājs.

Problēmas radot ielu komunikāciju remonti, kas iekavējušies. Kad maģistrālās ielas būs gatavas, kā Ušakova bildē, pagaidām neesot skaidrs, bet runa ir par nedēļām.

Pamatīgi sastrēgumi Rīgā  tiek prognozēti nākamnedēļ, kad skolas gaitas atsāksies pilnvērtīgi. Jāatgādina, ka arī pērn Rīgā infrastruktūras sakopšanu neizdevās pabeigt līdz aktīvās satiksmes sezonas sākumam. Jakrins gan sola, ka uz valsts 100gadi problēmu nebūšot.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl