Rīgā būs jauna akustiskā koncertzāle; tiek spriests, kur to būvēt

1 komentārs

Valdībai būs jāizšķiras, kur Rīgā būvēt akustisko koncertzāli. Šobrīd tiek vērtētas trīs iespējamās tās atrašanās vietas.

Tās ir: Skanstes ielas apkaime, AB dambis vai Kongresu nams, kas tiktu pārbūvēts. Kurā vietā  koncertzāli Rīgā vēlas redzēt iedzīvotāji?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

22% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā ir norādījuši, ka vispiemērotākā vieta akustiskajai koncertzālei Rīgā būtu Kongresu nams, veicot tā pārbūvi. Tikmēr piektā daļa (20%) aptaujāto uzskata, ka tā ir Skanstes ielas apkaime. 17% šim projektam par piemērotu uzskata AB dambi, bet vēl 17% Latvijas iedzīvotāju ir norādījuši, ka Rīgā nav nepieciešama šāda akustiskā koncertzāle. Tikmēr ceturtā daļa (24%) aptaujāto nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Video

TOP komentāri

  • Es
    0 0 0

    Es

    Mums ir ļoti lielas problēmas veselības nozarē,būtu labāk slimnīcu būvējuši. Dziedāt var arī pļavā. Rīgai vajag,lai Rīga būvē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl