Rīgā bāra apmeklētāja pamatīgi satrakojas – izmētā krēslus, galdus un traukus ar ēdienu

Komentāri
Rīgā bāra apmeklētāja pamatīgi satrakojas – izmētā krēslus, galdus un traukus ar ēdienu

Kāda sieviete pagājušajā nedēļas nogalē sarīkojusi skandālu vienā no galvaspilsētas bāriem, izmētājot krēslus, galdus un traukus ar ēdienu, informē Rīgas pašvaldības policija.

Piektdien, 7. oktobrī, Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par stipri iereibušu un agresīvu sievieti kādā no Avotu ielas apkaimes krogiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties norādītajā krogā, kārtības sargi uz zemes pamanīja gulošu sievieti blakus sadauzītiem šķīvjiem, izgrūstītiem krēsliem un galdiem. Grīda un sienas bija notašķītas ar ēdiena paliekām, tāpat ēdiena traipi bija gan uz sievietes, gan apsarga apģērba.

Policisti uzrunāja sievieti, taču viņa nespēja skaidri atbildēt uz kārtības sargu jautājumiem. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Gaidot mediķus, sieviete nedaudz atžirga un sāka vicināties ar kājām un rokām. Agresīvā sieviete aizturēta līdz mediķu ierašanās brīdim.

Pie kārtības sargiem pienāca iestādes darbiniece, kura pastāstīja, ka sieviete sākotnēji lamājusies ar cieņu aizskarošiem vārdiem. Uz aizrādījumiem viņa nav reaģējusi, tā vietā centusies pagrūst bāra īpašnieku. Ņemot vērā klientes neadekvāto uzvedību pasaukts apsargs, kurš sievieti lūdzis pamest krodziņa telpas, taču sieviete nespēja nomierināties. Iereibusī dāma paņēma zupas šķīvjus un meta ar tiem apsargam. Pēc vairāku trauku sašķaidīšanas viņa ķērās arī pie mēbelēm. Apsargs sievieti piespieda pie zemes un gaidīja policijas ierašanos.

Nedaudz vēlāk ieradās mediķi, kuri konstatēja, ka sievietei hospitalizācija nav nepieciešama.

52 gadus vecā nekārtību cēlēja nogādāta Valsts policijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl