Rīgā bāra apmeklētāja pamatīgi satrakojas – izmētā krēslus, galdus un traukus ar ēdienu

Komentāri
Rīgā bāra apmeklētāja pamatīgi satrakojas – izmētā krēslus, galdus un traukus ar ēdienu

Kāda sieviete pagājušajā nedēļas nogalē sarīkojusi skandālu vienā no galvaspilsētas bāriem, izmētājot krēslus, galdus un traukus ar ēdienu, informē Rīgas pašvaldības policija.

Piektdien, 7. oktobrī, Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par stipri iereibušu un agresīvu sievieti kādā no Avotu ielas apkaimes krogiem.

Ierodoties norādītajā krogā, kārtības sargi uz zemes pamanīja gulošu sievieti blakus sadauzītiem šķīvjiem, izgrūstītiem krēsliem un galdiem. Grīda un sienas bija notašķītas ar ēdiena paliekām, tāpat ēdiena traipi bija gan uz sievietes, gan apsarga apģērba.

Policisti uzrunāja sievieti, taču viņa nespēja skaidri atbildēt uz kārtības sargu jautājumiem. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Gaidot mediķus, sieviete nedaudz atžirga un sāka vicināties ar kājām un rokām. Agresīvā sieviete aizturēta līdz mediķu ierašanās brīdim.

Pie kārtības sargiem pienāca iestādes darbiniece, kura pastāstīja, ka sieviete sākotnēji lamājusies ar cieņu aizskarošiem vārdiem. Uz aizrādījumiem viņa nav reaģējusi, tā vietā centusies pagrūst bāra īpašnieku. Ņemot vērā klientes neadekvāto uzvedību pasaukts apsargs, kurš sievieti lūdzis pamest krodziņa telpas, taču sieviete nespēja nomierināties. Iereibusī dāma paņēma zupas šķīvjus un meta ar tiem apsargam. Pēc vairāku trauku sašķaidīšanas viņa ķērās arī pie mēbelēm. Apsargs sievieti piespieda pie zemes un gaidīja policijas ierašanos.

Nedaudz vēlāk ieradās mediķi, kuri konstatēja, ka sievietei hospitalizācija nav nepieciešama.

52 gadus vecā nekārtību cēlēja nogādāta Valsts policijā.

Lasi vēl