Rīgā atsāk kursēt Retro tramvajiņš

Komentāri

Pēc ziemas miera režīma no 1. maija rīdziniekus un pilsētas viesus izklaidējošā braucienā no centra uz Mežaparku atkal vedīs Retro tramvajs.

Retro tramvajs kursē no Ausekļa ielas līdz Mežaparkam. Sevišķi to iecienījuši tūristi, jo brauciena laikā var apskatīt Nacionālo Teātri, Operas ēku, un citas vietas Rīgas centru.

Rīgā elektriskā tramvaja kustību atklāja 1901. gadā, līdz ar to tika pārtraukta zirgu tramvaja izmantošana. Šis 1909. / 1910.gada elektriskais tramvajs pēc seniem rasējumiem un fotogrāfijām pilnībā no jauna tika uzbūvēts 1982. gadā.

Retro tramvaju sagatavo jaunajai sezonai. FOTO un VIDEO!

 

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl