Rīgā atsāk kursēt Retro tramvajiņš

Komentāri

Pēc ziemas miera režīma no 1. maija rīdziniekus un pilsētas viesus izklaidējošā braucienā no centra uz Mežaparku atkal vedīs Retro tramvajs.

Retro tramvajs kursē no Ausekļa ielas līdz Mežaparkam. Sevišķi to iecienījuši tūristi, jo brauciena laikā var apskatīt Nacionālo Teātri, Operas ēku, un citas vietas Rīgas centru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgā elektriskā tramvaja kustību atklāja 1901. gadā, līdz ar to tika pārtraukta zirgu tramvaja izmantošana. Šis 1909. / 1910.gada elektriskais tramvajs pēc seniem rasējumiem un fotogrāfijām pilnībā no jauna tika uzbūvēts 1982. gadā.

Retro tramvaju sagatavo jaunajai sezonai. FOTO un VIDEO!

 

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl