Rīgā atsāk kursēt Retro tramvajiņš

Komentāri

Pēc ziemas miera režīma no 1. maija rīdziniekus un pilsētas viesus izklaidējošā braucienā no centra uz Mežaparku atkal vedīs Retro tramvajs.

Retro tramvajs kursē no Ausekļa ielas līdz Mežaparkam. Sevišķi to iecienījuši tūristi, jo brauciena laikā var apskatīt Nacionālo Teātri, Operas ēku, un citas vietas Rīgas centru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgā elektriskā tramvaja kustību atklāja 1901. gadā, līdz ar to tika pārtraukta zirgu tramvaja izmantošana. Šis 1909. / 1910.gada elektriskais tramvajs pēc seniem rasējumiem un fotogrāfijām pilnībā no jauna tika uzbūvēts 1982. gadā.

Retro tramvaju sagatavo jaunajai sezonai. FOTO un VIDEO!

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl