Rīgā atrodami gandrīz 50 ielu pulksteņi

Komentāri

Galvaspilsētā Rīgā ir gandrīz 50 ielu pulksteņi. Turklāt aptuveni piektā daļa no Rīgas ielu laikrāžiem darbojas jau kopš padomju laikiem.

Padomju laikā ielu pulksteņi atceļoja pie mums no Azerbaidžānas pulksteņu rūpnīcas, taču deviņdesmitajos gados tā bankrotēja un mūsu elektrotehniķi iemācījās pulksteņus izgatavot paši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad Rīgas gaisma veic plānveidīgu ielu pulksteņu nomaiņu. Marta beigās ielu pulksteņi manuāli tiks regulēti pēdējo reizi – visi vecie, kuri rīdziniekiem kalpoja kopš padomju laikiem, šogad tiks nomainīti uz jauniem, kurus vadīs, izmantojot radio sakarus.

No 46 pulksteņiem desmit Rīgā kalpo jau vairāk nekā 30 gadu.

Šajā aukstajā laikā ielu pulksteņi mēdz arī apstāties. Par šādu gadījumu šonedēļ uz uzņēmuma Rīgas gaisma avārijas dienestu jau ir zvanījuši rīdzinieki. Visbiežāk iedzīvotāji uztraucas par Laimas pulksteni – ja ar to notiek kas nelāgs, uz avārijas dienestu zvana desmitiem cilvēku.

Skaties foto un video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl