Rīgā atklāj vienu no lielākajiem bērnu rotaļu laukumiem

Svētdien, 18. jūnijā, Rīgā atklāja topošā Centra sporta kvartāla rotaļu laukumu, informē Rīgas domes Īpašuma departamenta Sabiedrisko attiecību un mārketinga jautājumu projektu vadītāja.

Atpakaļ uz rakstu

29 komentāri

 • Minka

  Minka

  Tā jau laukumiņš ļoti feins: dažādām vecuma grupām, mīkstais segums. :) Vienīgais, kas man neiziet no prāta, vai Nils ar vienu šāvienu nenošāva 2 zaķus, t.i., ietaupījums un reklāma. Daudz lētāk ir izbūvēt rotaļu laukumu nekā futbola un, otrkārt, laimīgie vecāki priecāsies par kvalitatīva brīvā laika pavadīšanas iespējām savām atvasēm un suminās Nilu. Tas konceptuāli ir pat apsveicami, ja neskaita, ka futbola laukumu tur sola jau sen...
  Bet laukumiņš labs - iesaku!
 • Garais

  Garais

  Tas bija viens no vecākajiem (varbūt pats vecākais) stadioniem Rīgā.
  Būtu labāk būvējuši turpat netālu nelieša Šķēles nopostītās sporta pils vietā. Tā lūžņa ir "skaists" vaibsts Rīgas sejā, vai ne Ušakovamerik?
 • Irēna

  Irēna

  Jums un bērniem uzbūvēja rotaļu laukumu un Jūs tik varat apdirst nevis novērtēt. Paldies vietā Jūs tik visu asociejat ar Krieviju vai cik Ušakovs Jums slikts.A kas tika darīts pirms viņa????Labāk bija? Katram jau savs viedoklis,bet tā ir nepateicība!
 • G-unit

  G-unit

  Adrese Barona 116a.
  Laukums jau ok, taču līdz galam nav padomāts par to, ka būtu kāda nojume, vai koks, zem kā patverties. Bijām uz atklāšanu un daudzi saulē bija apdeguši. Šūpoles derētu ieeļļot un norobežot dažas atrakcijas, jo uzraugi jau visu laiku nebūs, citādi ar kājām var pa galvu dabūt.
 • Alla

  Alla

  Pirmais iespaids ieraugot kopbildi ar balagānu un krievu baznīcu - Maskava :D :D
  Vai tik speciāli tāds rakurss nav paņemts..
  Nevarētu gan teikt, ka šajā vietā bija tik ļoti vajadzīgs bērnu laukums. 500 m attālumā ir ziedoņdārzs kur var normāli ietusēt ar bērniem bez balagāna..
  Un būvnieki tur roka roku mazgā.. LNK, Moduls u.c. un es pat nepiedēvētu Ušakovam šos panākumus 3 miljonu apgūšanā, bet Amerika, kuram ir vajadzīgie kontakti.
 • Ārprāts

  Ārprāts

  Naudu nav kur likt??????
  Beidzat slinkot un ne pataisīt bērnus par sliņķiem..
  • Елвисс

   Елвисс

   Visiem slikti skatos, pensiju nemaksā, algas nepaceļ neko nedara, man liekas ka, tas jau ir instinkts nodi*** visu ko dara pat labu jūsu labā... Degradācija WELCOME YOU CAN FEEL, LIKE HOME.
  • Wtf
 • Nu bet
 • Dole

  Dole

  Pārsteidzoši...mūsu tautai nu nekas nepatīk. Šādi izklaides laukumi bērniem visās paaudzēs superīgi. Labi, ka Dome paspēja sakopt visas sadrupušās vietas.
 • Eriks

  Eriks

  Esmu vairāk kā pārliecināts par to, ka pēc gada šī vieta būs vairāk kā nolaista!
 • Milda

  Milda

  Spriežot pēc kvalitātes, būvdarbus veic tie paši varenie Barona ielas "spečuki". No būvlaukuma dzirdama tikai ne valsts valoda. Vispirms uzblieza rotaļu laukumu, futbola laukumu un tad uz skrejceļiem sakrāmēja būvmateriālus, uzdzina tehniku un uz izlīdzinātajiem laukumiem sāka brucināt vecās tribīnes un šautuvi. Nu, profiņi, ko, lai vēl saka.
  • Елвисс

   Елвисс

   Un ko tagat ceļš ir nelīdzens, ir piemēslots ar būvgružiem vai ko?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!