Rīgā atklāj vienu no lielākajiem bērnu rotaļu laukumiem

29 komentāri
Rīgā atklāj vienu no lielākajiem bērnu rotaļu laukumiem
Dmitrijs Suļžics / f64

Svētdien, 18. jūnijā, Rīgā atklāja topošā Centra sporta kvartāla rotaļu laukumu, informē Rīgas domes Īpašuma departamenta Sabiedrisko attiecību un mārketinga jautājumu projektu vadītāja.

Jaunais rotaļu laukums atrodas bijušā Latvijas Universitātes (LU) stadiona vietā, Krišjāņa Barona ielā 116a.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Centra sporta kvartāla kopējā teritorija ir 4 hektāri, no kuriem 7000 kvadrātmetros ir izveidots viens no lielākajiem rotaļu laukumiem bērniem. Tajā ir uzstādītas dažāda veida rotaļu iekārtas un elementi, kas domātas divu vecuma grupu bērniem – pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem, un vecākiem bērniem.

Foto: jaunā rotaļu laukuma atklāšana pulcē kuplu apmeklētāju skaitu

Rotaļu laukuma vizuālajā noformējumā par pamatu ir izmantota Rīgas pilsētas simboli un vēsture. Izmantojot zilas krāsas bruģakmeni un gumijas segumu, laukumu vizuāli pārdala Daugava, kurā ir gan sala ar vertikālu rāpšanās elementu – piramīdu, gan pietauvots kuģis. Daugavas vienā krastā ir stilizēta vecpilsēta ar Vecrīgai raksturīgajiem elementiem – Rīgas Doma baznīcas pulksteņa kopija, Vecpilsētas melnais kaķis, torņi un tilti ar pilsētas heraldiskā zīmēm.

Rotaļu laukuma labiekārtošanas darbus pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma veic SIA “Jūrmalas mežaparki”.

Pārējā Centra sporta kvartāla 4 hektāru lielā teritorijā šobrīd top futbola laukums, latviešu basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa basketbola laukums, divi multifunkcionālie laukumi, laukumi pludmales volejbolam, tāllēkšanas sektors, skeitparks un veloparks, laukums ielu vingrošanai, tribīnes, inventāra nomas punkti, tualetes, ģērbtuves.

Visa Centra sporta kvartāla atklāšanas svētki plānoti 2. septembrī, sākoties jaunajam mācību gadam.

Video!

TOP komentāri

 • Dole
  +22 +18 -4

  Dole

  Pārsteidzoši...mūsu tautai nu nekas nepatīk. Šādi izklaides laukumi bērniem visās paaudzēs superīgi. Labi, ka Dome paspēja sakopt visas sadrupušās vietas.
 • Silvija
  +25 +17 -8

  Silvija

  Jūs, rīdzinieki, aiz labas dzīves nezināt ar ko nodarboties! Ka tik "rieties"! Būtu labāk priecājušies, ka atkal viena sakārtota vieta pilsētā, turklāt - bērniem. Jums kaut kā interesanti - kā "ziepes", tā Ušakovs, kā kaut kas labs - laikam jau Romas Pāvests.
 • Irēna
  +19 +16 -3

  Irēna

  Jums un bērniem uzbūvēja rotaļu laukumu un Jūs tik varat apdirst nevis novērtēt. Paldies vietā Jūs tik visu asociejat ar Krieviju vai cik Ušakovs Jums slikts.A kas tika darīts pirms viņa????Labāk bija? Katram jau savs viedoklis,bet tā ir nepateicība!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl