Komentāri

Bet rinda uz pašvaldības dzīvokļiem Rīgā kļuvusi mazliet īsāka. Domes amatpersonas šodien Purvciemā izdalīja 68 jaunus lētus īres dzīvokļus, kas kļuvuši pieejami, pārbūvējot bijušo policijas iecirkni par dzīvojamo māju. Lai tiktu pie jaunā mājokļa, pilsētnieki rindā bija gaidījuši daudzus gadus. Un joprojām līdz pašvaldības dzīvokļu deficīta novēršanai galvaspilsētā vēl tāls ceļš ejams – rindā joprojām stāv gandrīz 4000 cilvēku.

Pirmdien atklātajā pašvaldības īres namā Purvciemā kopumā ir 68 nelieli vienistabas dzīvokļi. Tomēr tie ir tikko remontēti, aprīkoti ar virtuves iekārtu un labierīcībām. Un īres maksa tajos svārstās no 15 līdz 40 eiro mēnesī. Uzreiz pēc svinīgās lentītes griešanas pašvaldības vadība pasniedza atslēgas pirmajiem īrniekiem. Starp viņiem bija 78 gadus vecā Vallija, kura dzīvokļu rindā nostāvējusi jau 13 gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt studente Aļona dzīvokli bija gaidījusi sešus gadus. Lielās pilsētas īres cenas līdz šim bija galvenais šķērslis viņas sapnim iegūt augstāko izglītību. Dzīvokļu rinda galvaspilsētā joprojām ir milzīga – aptuveni 3900 cilvēku joprojām gaida savas jaunās mājas. Tomēr domē atgādina, ka pirms septiņiem gadiem šī rinda bijusi divtik liela.

Rīgas pašvaldība sola jau tuvākajā laikā atklāt vēl divas izremontētas īres mājas ar vairākiem simtiem dzīvokļu.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl