Rīgā atgriezies Dins Vecāns, kurš apskrēja apkārt visai Latvijai 21 dienas laikā

2 komentāri

Pirms pāris dienām Rīgā atgriezies garo distanču skrējējs Dins Vecāns, kurš apskrēja apkārt visai Latvijai. Viņa ultra garais maratons ilga 21 dienu. To laikā gūtas arī vairākas traumas, taču Dins apgalvo, ka nenožēlo nevienu mirkli.  Šobrīd viņš ir nedaudz atpūties pēc gandrīz 2000 kilometru garā skrējiena.

Latvijas robežas garums ir 1 836 kilometri, kas ir līdzvērtīgi 44 maratonu summārai distancei. Garo distanču skrējējs Dins Vecāns nolēmis, ka apskriet Latviju 18 dienu laikā nemaz nav tik neiespējami. Par iedvesmu kļuva gaidāmā valsts simtgade.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajā dienā Dinam izdevies noskriet 114 kilometrus, savukārt pēc tam katru dienu tika noskrieti aptuveni 80 kilometri. Rezultātā maršruts kļuva nedaudz garāks, nekā bija plānots, un ilga 21 dienu. Pie tik ārkārtīgi lielās slodzes organisms pieradis vien 13. dienā. Dins stāsta, ka citi skriešanas entuziasti par tūkstošiem kilometru garu maratonu bija skeptiski.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl