Rīgā atgriezies Dins Vecāns, kurš apskrēja apkārt visai Latvijai 21 dienas laikā

2 komentāri

Pirms pāris dienām Rīgā atgriezies garo distanču skrējējs Dins Vecāns, kurš apskrēja apkārt visai Latvijai. Viņa ultra garais maratons ilga 21 dienu. To laikā gūtas arī vairākas traumas, taču Dins apgalvo, ka nenožēlo nevienu mirkli.  Šobrīd viņš ir nedaudz atpūties pēc gandrīz 2000 kilometru garā skrējiena.

Latvijas robežas garums ir 1 836 kilometri, kas ir līdzvērtīgi 44 maratonu summārai distancei. Garo distanču skrējējs Dins Vecāns nolēmis, ka apskriet Latviju 18 dienu laikā nemaz nav tik neiespējami. Par iedvesmu kļuva gaidāmā valsts simtgade.

Pirmajā dienā Dinam izdevies noskriet 114 kilometrus, savukārt pēc tam katru dienu tika noskrieti aptuveni 80 kilometri. Rezultātā maršruts kļuva nedaudz garāks, nekā bija plānots, un ilga 21 dienu. Pie tik ārkārtīgi lielās slodzes organisms pieradis vien 13. dienā. Dins stāsta, ka citi skriešanas entuziasti par tūkstošiem kilometru garu maratonu bija skeptiski.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl