Rīgā ar vērienu norit Eiropas-Ķīnas biznesa forums

Komentāri
Rīgā ar vērienu norit Eiropas-Ķīnas biznesa forums

Rīgā šodien norit vērienīgais 16+1 valstu biznesa forums. Tas pulcējis ap 1000 dalībnieku no Ķīnas, kā arī Centrālās un Austrumeiropas valstīm.

Tā laikā runāts par investīciju piesaisti no Ķīnas. Latviju interesē ir dažādi transporta un loģistikas projekti. Iepriekš Ķīnas investori izteikušies, ka viņus varētu interesēt preču ražošana Latvijā, lai pēc tam tās  piegādātu Eiropas tirgum.
16+1 formāts apvieno tās valstis Eiropā, kurām ir īpaša vēlme sadarboties ar Ķīnu un arī Ķīna katrā no šīm valstīm saskata potenciālu partneri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzrunājot kolēģus, Latvijas premjers Māris Kučinskis sacīja, ka ekonomikas uzplaukums vienā pasaules daļā spēj pozitīvi ietekmēt ekonomiku citā, labvēlīgi iespaidojot visas pasaules ekonomiku.

Ķīnas premjerministrs Li Kecjans atzina, ka globālā tirdzniecība patlaban piedzīvo sarežģītāko laiku pēdējās trijās desmitgadēs, tāpēc šādas sadarbības iespējas ir jāizmanto.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl