Komentāri
Rīgā ap plkst. 20.00 nobalsojusi nedaudz vairāk kā puse vēlētāju; viskūtrākie balsotāji – Zemgalē
34. pašvaldību vēlēšanu iecirknis Rīgas Ostvalda vidusskolā. (Sintija Zandersone / LETA)

Jaunākie Centrālās Vēlēšanu komisijas (CVK) dati liecina, ka neilgi pēc plkst. 20.00 vakarā Rīgā nobalsojusi nedaudz vairāk kā puse vēlētāju. Jau šobrīd zināms, ka šajās vēlēšanās bijusi lielāka vēlētāju aktivitāte nekā pirms četriem gadiem.

CVK sniegtā informācija liecina, ka līdz plkst. 20.00 visā Latvijā nobalsojuši 679 105 (47,04%) vēlētāju, kas nozīmē, ka šobrīd pārsniegta iepriekšējo pašvaldību vēlēšanu aktivitāte. Rīgā nobalsojuši 236 165 cilvēku jeb 55,37% no kopējā balsstiesīgo skaita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No reģioniem lielākā aktivitāte novērojama Vidzemē un Kurzemē, kur nobalsojuši attiecīgi 181 457 (46,01%) un 84 945 (44,41%) iedzīvotāji. Latgalē līdz pēc pēdējās sniegtās informācijas pie vēlēšanu urnām devušies 90 379 (42,17%) iedzīvotāju, bet viszemākā aktivitāte fiksēta Zemgalē – tur neilgi pēc plkst. 20:00 bija reģistrētas 86 762 (39,93%) vēlētāju balsis.

Fotoreportāža: iedzīvotāji atdod savas balsis pašvaldību vēlēšanās

Foto: politiķi un Rīgas mēra amata kandidāti dodas balsot

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl