Komentāri

TV3 raidījuma ”Bez Tabu” komanda saņēmusi sūdzības par nebūšanām ”Dienas centrā” Rīgā, kuru apmeklē daudzi gados veci cilvēki. Pār viņu galvām draud birt dekoratīvo griestu plāksnes. Šī problēma ir ieilgusi jau kopš jūlija.

Rūgtums sirdī un neziņa, kad atsāksies nodarbības, ir tiem aktīvajiem senioriem, kuri raduši teju katru dienu, lai baudītu dažādas nodarbības, doties uz Rīgas domes sociālā dienesta ”Dienas centru”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nu šī iespēja liegta, jo zālē cilvēkiem atrasties ir aizliegts. Iemesls – pēc vasaras beigu lielajām lietavām cauri jumtam izsūcies ūdens, kā rezultātā uz grīdas nogāžas vairākas griestu plāksnes.

Skaidras atbildes, kad salabos jumtu nav. Seniori būdami aktīvi,  dodas gan pie Rīgas rātes labklājības departamenta priekšnieka, gan raksta vēstuli Rīgas mēram Nilam Ušakovam. Diemžēl skaidras atbildes par telpu remontu nav saņemtas.

Kad ”Bez Tabu” komanda sāka skaidrot, kurš atbild par remontiem, kad savedīs kārtībā nebūšanas, atklājas kāda līdz asarām absurda situācija, kura, iespējams, rīdziniekus piespiedu brīvprātības kārtā padara par Rīgas departamentu birokrātu ķīlniekiem.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl