Rīdzinieki naski sūdzas policijas aplikācijā par nepareizi novietotiem auto

0 Komentāru

Kad pirms nepilniem diviem gadiem tika izveidota Rīgas pašvaldības policijas mobilā lietotne, likumsargi cerējuši, ka ar tās palīdzību sabiedrība aktīvāk sadarbosies ar viņiem un iesaistīsies likumpārkāpumu novēršanā, sniedzot noderīgu informāciju. Taču pēdējā gada laikā ziņojumi pārsvarā nāk tikai no cilvēkiem, kuri acīgi vēro, vai kāds nav neparedzētā vietā novietojis automašīnu.

Šo informāciju bieži vien sniedz riteņbraucēji. Šobrīd vēl viens populārākais temats ir nenotīrītais sniegs no Rīgas ietvēm.

Toms Sadovskis, Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis

Lielākoties ziņojumi ir par nepareizās vietās novietotām automašīnām vai ziemas periodā par nenotīrītām ietvēm. Taču aicinām iedzīvotājus vērtēt to, par ko viņi ziņo un par ko neziņo. Jo tagad, kad notiek aktīva snigšana, ziņot par nenotīrītu ietvi ir bezjēdzīgi.

Ziņojumu skaits aug ar katru mēnesi. Pērnā gada laikā, izmantojot mobilo aplikāciju, savas sūdzības ir atsūtījuši 12 000 rīdzinieku. Tas ir 15% no kopējā izsaukumu skaita. Policisti lūdz būt korektiem un izvērtēt savas sūdzības būtību. Esot arī tādi rīdzinieki, kuri šo aplikāciju izmanto, gandrīz 1000 reižu gadā, sūdzoties par kādu pārkāpumu.

0 Komentāru