Rīdzinieki dusmīgi par trokšņaino “tuc tuc” diskotēku Zaķusalā

8 komentāri
Rīdzinieki dusmīgi par trokšņaino “tuc tuc” diskotēku Zaķusalā
Foto: LETA

Sestdienas vakarā Zaķusalā notiekošais pasākums “Retro FM Zvaigznes” pamatīgi nokaitinājis rīdziniekus, kuri sociālajos tīklos pauduši neapmierinātību par tā radīto troksni.

Šajā koncertā, kas reklāmas materiālos tika nodēvēts par “superdiskotēku”, uzstājās vairākas pagājušo dekāžu mūzikas zvaigznes – A-Eiropa, Ace Of Base, Verasi, Fancy, kā arī citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neskatoties uz šādu zvaigžņu plejādi, ne visi Rīgas iedzīvotāji bija sajūsmā par notiekošo koncertu, jo tā radītais troksnis bijis dzirdams vēl tālu no Zaķusalas apkārtnes.

Rīdzinieku neapmierinātība ar “superdiskotēku”:

TOP komentāri

 • Ieva
  +2 +2 0

  Ieva

  Pati nemurgo..... Mēs Pārdaugavas iedzīvotāji esam šokēti par tādu visatļautību. Divas naktis nav gulētas. Bija tāda sajūta, ka kāds ir nolicis pastiprinātājus zem logiem. Daudziem cilvēkiem ir maiņas darbs un pamēģini pēc tādas nakts pastrādāt.....
 • gs
  +1 +1 0

  gs

  Dzīvoju netālu no Dzirciemā, un skaņa bija tāda, kas radīja ilūzija, ka šis pasākums norisinājās manas mājas pagalmā ! Tā kā, kā var dzīvot pretī Zaķu salai un neko nedzirdēt ?
 • Ieva

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl