Režisors Končalovskis asi kritizē kolēģu tieksmi šokēt publiku

Komentāri

Atpazīstamību pasaulē guvušais krievu režisors Andrejs Končalovskis asi kritizē mūsdienu mākslu un kolēģu tieksmi šokēt publiku. Viņš Rīgā ieradās uz savas jaunākās filmas “Paradīze” prezentāciju un teātra izrādes “Ķiršu dārzs” Eiropas pirmizrādi.

Atļaujoties diezgan savdabīgu Antona Čehova drāmas traktējumu, režisors Andrejs Končalovskis tomēr izrādē pieturas pie klasiskām formām. Atšķirībā no citiem kolēģiem pie viņa aktieri nespēlējot saplēstos džinsos, tā skaidro režisors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Andrejs Končalovskis, režisors

Šodien pat skaitās sliktais tonis mūsdienīgam režisoram spēlēt klasiskajos kostīmos. Skatītājs jau diemžēl ir pieradis pie uzspiestas, tādas izvirtušas kritiskas gaumes, ka mūsdienīgs traktējums, tas ir tas, kas obligāti izraisa šoku. Tas esot mūsdienīgi. Bet, ja vienkārši klasiskais kostīms, – tad tradicionāli. Diemžēl lielākā daļa redz tikai ārējo formu. Un ļoti daudzi režisori sacenšas pašizpausmē uz klasikas rēķina.

Plašāk – LNT Ziņu sižetā!

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl