Režisors Končalovskis asi kritizē kolēģu tieksmi šokēt publiku

Komentāri

Atpazīstamību pasaulē guvušais krievu režisors Andrejs Končalovskis asi kritizē mūsdienu mākslu un kolēģu tieksmi šokēt publiku. Viņš Rīgā ieradās uz savas jaunākās filmas “Paradīze” prezentāciju un teātra izrādes “Ķiršu dārzs” Eiropas pirmizrādi.

Atļaujoties diezgan savdabīgu Antona Čehova drāmas traktējumu, režisors Andrejs Končalovskis tomēr izrādē pieturas pie klasiskām formām. Atšķirībā no citiem kolēģiem pie viņa aktieri nespēlējot saplēstos džinsos, tā skaidro režisors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Andrejs Končalovskis, režisors

Šodien pat skaitās sliktais tonis mūsdienīgam režisoram spēlēt klasiskajos kostīmos. Skatītājs jau diemžēl ir pieradis pie uzspiestas, tādas izvirtušas kritiskas gaumes, ka mūsdienīgs traktējums, tas ir tas, kas obligāti izraisa šoku. Tas esot mūsdienīgi. Bet, ja vienkārši klasiskais kostīms, – tad tradicionāli. Diemžēl lielākā daļa redz tikai ārējo formu. Un ļoti daudzi režisori sacenšas pašizpausmē uz klasikas rēķina.

Plašāk – LNT Ziņu sižetā!

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl