8 komentāri

Naktī uz ceturtdienu, 14. septembri, Liepājā nokrišņu daudzums pārsniedzis dekādes normu, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Pēc meteorologu informācijas, kopš trešdienas vakara, kad Liepājā sākās lietus, nokrišņu daudzums pilsētā sasniedzis 35 milimetrus, un ar nelieliem pārtraukumiem lietus varētu turpināties līdz sestdienai. Tāpat LVĢMC informē, ka Liepājā septembra pirmajā dekādē nokrišņu daudzums pārsniedzis mēneša normu. Kopējais nokrišņu daudzums Latvijā septembra 1. dekādē bija 40,7 mm, kas ir 68% virs dekādes normas (24,2 mm). Visvairāk nokrišņu bija Liepājā, – 78,6 mm, kas ir 8% virs Liepājas novērojumu stacijas septembra mēneša normas (72,6 mm).

Vienlaikus līdz ceturtdienas plkst. 9.00 Liepājā reģistrētas vēja brāzmas līdz 26 metriem sekundē. Spēcīgs vējš saglabājies arī dienas laikā.

Liepājniece Dita Dzene iemūžinājusi šobrīd Liepājā esošos laikapstākļus. Padaloties foto un video materiālos ar portālu Skaties.lv, liepājniece akcentē, ka laikapstākļi pilsētā ir visai netīkami.

Video! Spēcīgs vējš purina Liepājas pludmali un pilsētu!

Par laikapstākļiem Liepājā ziņo arī vairāki sociālo tīklu un lietotāji!

Laika ziņas

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl