Reportāža: iedzīvotāji vāc izkritušo bruģi Barona ielā, nes ierēdņiem

3 komentāri
Reportāža: iedzīvotāji vāc izkritušo bruģi Barona ielā, nes ierēdņiem
Jānis Zvērs/ TV3 Ziņas

Otrdien, 19. jūnijā, apvienība “Pilsēta cilvēkiem” sarīkoja akciju Krišjāņa Barona ielā. Tās laikā tika savākti izkritušie bruģakmeņi, kas mētājās uz veloceliņa un gājēju ietves. 

Kā noskaidroja TV3 Ziņas, biedrības aktīvisti veica ceļu no VEF tilta līdz Rīgas domes Satiksmes departamentam, kas atrodas Ģertrūdes un Barona ielas krustojumā.

Izkritušais bruģis tika salikts velosipēda piekabē un nogādāts Satiksmes departamentā, kur uz vietas nebija nevienas no atbildīgajām amatpersonām, kas varētu sniegt kādus komentārus. Tādēļ aktīvisti akmeņus izkrāva ārā un atstāja pie ieejas cerībā, ka akmeņi tiks ielikti atpakaļ kārtīgāk.

“Es pagājušajā nedēļā biju liecinieks, kā viena meitene aiz tāda akmens aizķērās, nokrita un nedaudz apskrāpēja roku. Tāpēc mēs uzskatām, ka šādi akmeņi nedrīkst atrasties uz brauktuves, tie apdraud ceļu satiksmes drošību. Savācām tikai akmeņus, kas atrodami līdz Tallinas ielai, jo vairāk nevar pavest, ļoti smagi. Pārējos prasīsim nolasīt Satiksmes departamentam,” stāsta viens no apvienības “Pilsēta cilvēkiem” pārstāvjiem.

Video – aktīvisti savāc izkritušos bruģakmeņus Barona ielā

Plašāk skatieties TV3 Ziņās plkst. 19!

3 komentāri