Reizniece-Ozola un Reirs paliek savos amatos

2 komentāri

Par gada nogalē radīto nodokļu haosu neviens ministrs politisku atbildību nenesīs. Tas noskaidrojās šodien, kad Saeima noraidīja opozīcijas sagatavotos demisijas pieprasījumus labklājības ministram Jānim Reiram un finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai.

Debates par šo jautājumu gan bija karstas. Ministriem nācās uzklausīt pārmetumus gan par profesionālo mazspēju, gan saviem politiskajiem patroniem izrādīto labvēlību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pamatojot abu ministru demisiju, opozīcija paziņoja, ka Latvijā kādam būtu jāuzņemas atbildība par haosu nodokļu jomā un par pirmsvēlēšanu solījumu nepildīšanu.

Debatēs tika arī norādīts, ka tieši Dana Reizniece-Ozola pieļāvusi, ka no deputātu kvotām lielākā daļa aizgājusi Ventspilij, kuru vada viņas partijas biedrs – Aivars Lembergs. Uz aso kritiku Reizniece-Ozola reaģēja ar ministrijas paveiktā uzskaitīšanu.

Salīdzinoši saudzīgāka kritika tika veltīta Vienotības pārstāvim Jānim Reiram. Opozīcija labklājības ministram pārmeta ideju likt visiem strādājošiem maksāt minimālo sociālo iemaksu, ko Saeima atcēla, un arī darbošanos komjaunatnē.

Par spīti opozīcijas kritikai, koalīcijas pārstāvji ministru tribīnē nekāpa aizstāvēt. Tas izraisīja asu vārdu apmaiņu, starp Andreju Elksniņu un Ingemāru Līdaku. Beigās gan koalīcija, nodemonstrējot balsu pārsvaru pār opozīciju, gan Reiznieces-Ozolas, gan Reira demisijas pieprasījumus noraidīja.

Demisiju ir pelnījusi radīta haosa, neprofesionalitātes un sabiedrības maldināšanas dēļ un Mārim Kučinskim Reiznieci-Ozolu, kura ir atbildīga par nodokļu politikas izstrādi, vajadzējis atlaist jau sen.

Šodien Saeimas debatēs par opozīcijas demisijas pieprasījumu labklājības ministram Jānim Reiram (V) izskanēja pārmetumi ministram par viņa atrautību no realitātes un komjaunatnes pagātni.

TOP komentāri

 • Ancis
  0 0 0

  Ancis

  Tas jau bija sagaidāms ... vai tad savējie viens otram kodīs rokā ???
 • Laura
  0 0 0

  Laura

  Protams, kārtējo reizi neviens neuzņemas atbildību! Ko gan citu varēja gaidīt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl