Reizi gadā vecākiem ir iespēja kļūt par sākumskolas skolotājiem

Komentāri

Izrādās, Latvijā ir izglītības iestādes, kurās mammas un tēti vienas dienas garumā iejūtas skolotāju lomā un māca vairākus mācību priekšmetus, lai gan ikdienā viņu darbs nav saistīts ar pedagoģiju.

Projekta Skolā ienāk ģimene noteikums paredz mācīt tajā klasē, kurā mācās viņu bērns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, Aija Plēpe ir arhitekte, taču šobrīd viņa pasniedz zīmēšanu pamatskolas Rīdze 3.a klasei, kur mācās viņas mazmeita Kristiāna. Aija projektā piedalās otro reizi: pērn uz stundu kļuva par sporta skolotāju, šogad – zīmēšanas.

Skaties foto!

Aijas mazmeita Kristiāna stāsta, ka lepojas ar omi, un, tāpat kā citi bērni priecājas, ka vienreiz gadā ir nedēļa, kad stundas vada viņu ģimenes locekļi.

Henrijs, 3. klases skolēns:

Visām skolām to iesaku, lai pamēģina ko tādu. Piemēram, šī omīte, kas mums vada vizuālo mākslu, – viņa mums var iemācīt tādas lietas, ko nevar iemācīt mūsu zīmēšanas skolotāja, jo viņa ir arhitekte.

Vecāki atzīst, ka, vadot stundas, var labāk izprast pedagogu darba specifiku, tomēr uztraukums, ienākot klasē, ir gandrīz visiem.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl