1 komentārs

Labklājības ministrija meklē risinājumus, kā samazināt arvien augošo slimības pabalstu skaitu. Lai slimības lapu būtu mazāk, tiek piedāvāts nemaksāt slimības naudu par pirmajām trim slimošanas dienām.

Ar šo priekšlikumu šodien tika iepazīstināta valdība. Taču, kā izrādās, labklājības ministrs Jānis Reirs nemaz neatbalsta paša vadītās ministrijas piedāvājumu.

“Labklājības ministrija neatbalsta šādu risinājumu,” sacīja Reirs. Jautāts, kādēļ tad šāds risinājums piedāvāts, ministrs norādījis, ka “tas ir protokollēmums, kurš mums ir jāpilda. Bet mēs arī esam pauduši savu nostāju, ka mēs vērtējam negatīvi šo piedāvājumu”.

Turklāt šis priekšlikums neļautu ietaupīt budžeta naudu, jo pirmajās dienās slimības pabalstu maksā darba devējs. Labklājības ministrijas piedāvājumu, kas izrādījies bezjēdzīgs, valdība šodien pieņēma zināšanai, un ministrs to aicina atstāt bez ievērības.

Reirs uzskata, ka pareizāk būtu beidzot ieviest e-veselību, kas, viņaprāt, ir labākais risinājums, kā cīnīties pret slimības lapu negodprātīgu izrakstīšanu, par ko ministram ir aizdomas.

Par šo tematu plašāk – LNT Ziņās plkst. 20.00!

TOP komentāri

  • Aigars Adamovičs
    +2 +2 0

    Aigars Adamovičs

    Šai ministrijai vajadzīgs cits nosaukums, jo tās darbi neatbilst tam ko tā dara.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl