Regulators negarantē zemākas cenas Rīgas satiksmes transportā

2 komentāri

Arī tādā gadījumā, ja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPKC) pārņemtu Rīgas sabiedriskā transporta tarifu regulēšanu, komisija nespēj garantēt, ka viena brauciena biļetes cena samazinātos, tā raidījumā 900 sekundes atzina SPKC padomes loceklis Rolands Irklis.

“Pat ja regulators samazina izmaksas, tad regulatoram nav iespēju saglabāt dotāciju iepriekšējā apmērā. Ja tā, tad regulators nevar garantēt, ka braukšanas maksa samazināsies. Jā, mēs varam uzņemties kaut kādu daļu atbildības par izmaksu samazināšanu, bet nevaram uzņemties atbildību par to, ka braukšanas maksa paliek tādā līmenī, kā šobrīd, vai arī samazinās,” sacīja R. Irklis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • zmmm
  0 0 0

  zmmm

  Es sen jau sen vairs nemācos vidusskolā, bet cik zinu, tad vidusskolēni, ja arī pirktu biļetes, tad tas būtu par vecāku naudu, jo vidusskolēni parasti nekur nestrādā un es gluži nepiekristu tam, ka viņi ir slaisti. Ja viņiem būtu jāmaksā par biļeti, tad tas gultu uz vecāku pleciem, tiem pašiem tevis pieminētajiem strādājošajiem cilvēkiem un viņu izmaksas tikai palielinātos, tāpēc nevajag bārstīties ar šādiem muļķīgiem ieteikumiem.
 • Skeptiskais
  0 0 0

  Skeptiskais

  Vislielākie nodokļu maksātāji ir strādājošie cilvēki kuri nesaņem nekādas atlaides. Samaziniet BEZJĒDZĪGĀS atlaides!! Kāpēc vidusskolēni var braukt par brīvu? Tā jau vairs nav obligātā izglītība, lai tie slaisti iet ar kājām vai pērk par puscenu!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl