Reģionālās slimnīcas prasīs premjeram atjaunot finansējumu pagājušā gada līmenī

1 komentārs

Reģionālo slimnīcu vadītāji ir neizpratnē – kāpēc finansējums Rīgā esošajām slimnīcām tiek palielināts uz reģionālo slimnīcu rēķina. Lai spriestu par to, kā izvairīties no vēl garākām rindām pie ārstiem un mediķu atlūgumiem – reģionu hospitāļu vadība sapulcējās ārkārtas sanāksmē. Rezultātā – Reģionālās slimnīcas prasīs premjeram Mārim Kučinskim atjaunot finansējumu vismaz pagājušā gada līmenī.

Slimnīcu biedrībā stāsta, ka sākotnēji plānotais samazinājums bija miljons eiro, pēc reģionu protestiem Nacionālais veselības dienests pēkšņi atrada 460 tūkstošus eiro. Tagad kopējais iztrūkums reģionālajām slimnīcām ir aptuveni pusmiljons eiro. Pēc tikšanās savā starpā slimnīcu vadītāji nolēma prasīt tikšanos ar premjeru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veselības ministrs Guntis Belēvičs gan neizprot sacelto ažiotāžu. No viņa izteikumiem var noprast, ka valsts finansējums reģionālajām slimnīcām nav sarucis. Tāpat Belēvičs tuvākajā laikā plānojis uzsākt reģionālās vizītes, taču primāri viņš iecerējis tikties ar pašvaldību, nevis slimnīcu vadītājiem.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl