Reģionālās koncertzāles plāno dibināt savu asociāciju

Komentāri

Reģionālās koncertzāles plāno dibināt savu asociāciju, paziņoja koncertzāles ”Lielais dzintars” vadītājs.

Kopumā trīs lielākās reģionālās koncertzāles – “Lielais dzintars”, Cēsis un “Gors” Rēzeknē – gada laikā organizējot ap 600 pasākumiem, kas pulcē aptuveni pusmiljonu apmeklētāju. Savukārt pieejamā finansējuma ziņā šo koncertzāļu apvienība veidotu otru lielāko kultūras institūciju aiz Latvijas Nacionālās operas un baleta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban koncertzāļu vadības līmenī norit pārrunas par asociācijas dibināšanu, kam būtu nozīme arī, lai piesaistītu lielāku finansējumu no Kultūras ministrijas un Valsts kultūrkapitāla fonda.

Asociācijas dibināšana varētu notikt šā gada nogalē vai nākamā gada sākumā pēc tam, kad būs izstrādāti tās galvenie mērķi un uzdevumi. Liepājas “Lielajā dzintarā” šogad notikuši 208 dažādi pasākumi, kurus apmeklējuši 163 tūkstoši skatītāju un viesmākslinieki no 60 pasaules valstīm. No decembra koncertzāle sadarbosies arī ar Liepājas teātri, kas eksperimentālajā zālē veidos mazās formas izrādes.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl