Reģionālās koncertzāles plāno dibināt savu asociāciju

Komentāri

Reģionālās koncertzāles plāno dibināt savu asociāciju, paziņoja koncertzāles ”Lielais dzintars” vadītājs.

Kopumā trīs lielākās reģionālās koncertzāles – “Lielais dzintars”, Cēsis un “Gors” Rēzeknē – gada laikā organizējot ap 600 pasākumiem, kas pulcē aptuveni pusmiljonu apmeklētāju. Savukārt pieejamā finansējuma ziņā šo koncertzāļu apvienība veidotu otru lielāko kultūras institūciju aiz Latvijas Nacionālās operas un baleta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban koncertzāļu vadības līmenī norit pārrunas par asociācijas dibināšanu, kam būtu nozīme arī, lai piesaistītu lielāku finansējumu no Kultūras ministrijas un Valsts kultūrkapitāla fonda.

Asociācijas dibināšana varētu notikt šā gada nogalē vai nākamā gada sākumā pēc tam, kad būs izstrādāti tās galvenie mērķi un uzdevumi. Liepājas “Lielajā dzintarā” šogad notikuši 208 dažādi pasākumi, kurus apmeklējuši 163 tūkstoši skatītāju un viesmākslinieki no 60 pasaules valstīm. No decembra koncertzāle sadarbosies arī ar Liepājas teātri, kas eksperimentālajā zālē veidos mazās formas izrādes.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl