Rebenoka slepkavības izmeklēšana: policija lūdz autovadītājus dalīties ar videoreģistratoru ierakstiem

5 komentāri
Rebenoka slepkavības izmeklēšana: policija lūdz autovadītājus dalīties ar videoreģistratoru ierakstiem
RŪDOLFS KRIEVIŅŠ, TV3 ZIŅAS

Izmeklējot 20. septembrī notikušo zvērinātā advokāta Pāvela Rebenoka slepkavību, kas notika Garkalnes novadā, Langstiņos, Zariņu ielā, izmeklēšanas interesēs Valsts policija aicina atsaukties automašīnu vadītājus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar  videoreģistratoriem.

Kā portālu Skaties.lv informē Valsts policija, tiek aicināti atsaukties automašīnu vadītāji, kuri 19. septembrī un 20. septembrī pārvietojās Langstiņu, Upesciema, Sunīšu, Amatnieku, Baltezera  un Līču apkārtnē, kā arī pārējā Garkalnes novada Langstiņu ciemata teritorijā. Tāpat Valsts policija aicina sabiedrību, īpaši minēto apdzīvoto vietu iedzīvotājus, sniegt jebkuru informāciju, kas var būt noderīga izmeklēšanai.

Lasi vēl – Divi uzbrucēji bijuši sportiskas miesas būves, trešais gara auguma. Kas zināms par Rebenoka slepkavību?

Lasi vēl – Uzbrukumā cietušā Ingus Balandina pilnvarotais pārstāvis jurists Mārtiņš Krieķis atklāj detaļas par notikušo.

“Ja Langstiņos un to apkaimē pēdējā laikā līdz 2020. gada 20. septembrim ir manītas aizdomīgas personas, transportlīdzekļi un fiksēti notikumi, kas, iespējams, saistāmi ar minēto noziegumu, par to arī jāziņo policijai,” informē Valsts policija.

Langstiņu iedzīvotāji tiek īpaši aicināti pievērst uzmanību savos īpašumos un arī blakus esošajās teritorijās atrastiem priekšmetiem, kuriem var būt nozīme izmeklēšanā (durvju atlaušanai piemērotiem rīkiem, attēlā redzamajam dēlim, svešam apģērbam, piemēram, jakai, biksēm, apaviem, cimdiem, maskai u.c. priekšmetiem) un kuri konkrētajā vietā atrodas bez izskaidrojama iemesla.

Foto: VALSTS POLICIJA

Atrodot kādu no minētajiem priekšmetiem, policija lūdz tos saglabāt neskartā veidā un informēt Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbiniekus.

Gadījumos, kad būs nepieciešams augšupielādēt datu nesējos saglabātos datus, Kriminālpolicijas darbinieki vienosies par veidu, kā to izdarīt.

Vienlaikus Valsts policija vērš sabiedrības uzmanību, ka Valsts policijas sniegtā informācija par šo noziegumu un tā izmeklēšanas gaitu medijiem ir objektīva, kā arī tiek sniegta tādā apmērā, lai nekaitētu izmeklēšanai.

Lasi vēl – Ģirģens: Pirmšķietami Rebenoka nogalināšana neizskatās pēc pasūtījuma slepkavības

Informācijas sniegšanai sazinieties ar Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbiniekiem pa e-pastu: [email protected] vai arī pa tālruņa numuru 67075388 vai 67075257. Anonimitāte tiek garantēta, norāda policija.