Komentāri
Reaģējot VID atņemto licenci, Madonas spirta ražotne gatavojas protestam
Foto; F64

Valsts ieņēmumu dienesta cīņa ar nodokļu nemaksātājiem rada arvien lielāku saspīlējumu uzņēmēju vidū. Aizdomas par krāpšanos ar saražotā spirta uzskaiti, akcīzes preču ražošanas licence atņemta viena no lielākajiem Madonas novada darba devējiem, – etilspirta ražotājam Biodegviela. Izmisušie darbinieki Rīga gatavojas piketam.

Kalsnavas etilspirta rūpnīcas darbinieki šodien bija ieradušies Rīga, lai domē pieteiktu piketu pie Ministru kabineta un Valsts ieņēmuma dienesta. Situācija esot katastrofāla, jo vairāk neka 60 cilvēki kopš marta palikuši bez darba, jo VID atņēmis licenci spirta ražošanai, jo konstatēja krāpšanas ar spirta uzskati. Uzņēmums ātri atradis un nopircis jaunu iekārtu, taču licence joprojām nav saņemta.

VID sodu politiku konkrētiem uzņēmumiem nekomentē. Tikmēr Ekonomikas ministrijā izmisušajiem darbiniekiem devusi cerību, ka situācija normalizēsies un piketēt nevajadzēs. Ministrija lūgusi VID izņēmuma kārtā paātrināt jaunas spirta uzskaites sistēmas saskaņošanu, tā darbību paturot stigrā dienesta uzraudzībā. Par atkārtot pārkāpumu no ražotnes slēgšanas izvairīties neizdošoties.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl