Re, kā! Mežos jau parādījušās pirmās sēnes

Komentāri

Domāt, ka sēnes ir tikai rudens velte, būtu pārsteidzīgi. Tās mežos var atrast jau pavasari, taču jautājums – kuras no tām ir ēdamas?

Viena lieta, kas bieži vieno mammas, meitas un arī vecāsmātes, ir sēņošana. Un, kā izrādās, sēņu laiks ir ne tikai rudenī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sēnes ir atrodamas gan dažādos krūmājos, gan arī mežos, tomēr jāņem vērā, ka par daudzām no tām var tikai papriecāties un ēst tās nebūtu vēlams.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl