Rasnačs: “Vienotība” kļuvusi par valdības iekšējo opozīciju

Komentāri
Rasnačs: “Vienotība” kļuvusi par valdības iekšējo opozīciju
Foto: LETA

Ja kādam krievvalodīgajam nav pieņemama Latvija kā nacionāla valsts, ir jāveicina viņa izceļošana, tā ir viena no atziņām, kas šodien izskanēja Nacionālās apvienības kongresā.

Oponenti savulaik vīpsnājuši, ka politiskais spēks visus baidot ar krieviem, taču Krimas okupācija atklājusi lielās kaimiņvalsts plānus. Tostarp Krievijai plāni ir arī Latvijā, norādīja partijas līdzpriekšsēdētājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viens no Krievijas plānotajiem scenārijiem ir valdība, ko veido “Saskaņa” kopā ar pērkamām latviešu partijām. Pat Rīgas dome, kas ir šķietami saimniecisku jautājumu iestāde, kopš “Saskaņas”  varas faktiski atgriežas padomju laikos,” norādīja tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs.

Par paveikto darbu Saeimā un valdībā atskaitījās arī deputāti un ministri. Nacionālajai apvienībai valdībā ideoloģiski tuvāka ir Zaļo un zemnieku savienība, taču “Vienotība” kļuvusi par valdības iekšējo opozīciju, sacīja tieslietu ministrs.

“Ja tā agrāk bija ar konservatīvu ievirzi, tad ir redzams, ka tā arvien straujāk un straujāk liberalizējas. Piemēram, ja tagad atzinumi man ir par seju aizsedzošo apģērbu aizliegšanas likumu, tad es redzu tieši Vienotības ministrijas – LM un ĀM – sniedz negatīvu atzinumu un saka, ka tāds likums nav vajadzīgs,” norādīja Rasnačs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl