“Ramstein Dust 2017” – Latvijā norisinās gaisa spēku militārās mācības

Komentāri
“Ramstein Dust 2017” – Latvijā norisinās gaisa spēku militārās mācības
Helikopters Ceļu satiksmes drošības direkcijas Biķernieku rallijkrosa trases atklāšanas pasākumā. (Evija Trifanova / LETA)

NATO gaisa spēku bāzē Lielvārdē norisinās militārās mācības ”Ramstein Dust 2017”, kuru laikā  vairāk nekā simts Latvijas, Vācijas, Itālijas un Francijas karavīru nodrošina Latvijas gaisa telpas kontroli.

Mācību mērķis, imitējot Latvijas gaisa telpas apdraudējuma situācijas, veicināt sadarbību ar sabiedroto valstu karavīriem, kā arī pārbaudīt gaisa spēku spēju rīkoties apdraudējuma gadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs novērojam situāciju šajā gaisa telpā, protams, arī analizējam iespējamos apdraudējuma gadījumus. Pagaidām tādi nav konstatēti, bet ja būtu, esam gatavi sadarbojoties ar Baltijas valstu gaisa telpas novērošanas tīklu, rīkoties,” LNT Ziņām stāstīja NATO gaisa spēku majors.

Kopš NATO pārvietojamā Gaisa operāciju vadības un kontroles centra izveides 2014. gadā mācības “Ramstein Dust” notiek regulāri – divas reizes gadā.

Mācības ir vienas no NATO Gaisa spēku pavēlniecības mācībām, kas apliecina NATO piemērošanos jaunajiem drošības izaicinājumiem, kas radušies pēc Krievijas īstenotās Krimas aneksijas.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl