Ralfs Eilands kailfoto skandāla upurus nežēlo

0 Komentāru
Ralfs Eilands kailfoto skandāla upurus nežēlo
Foto : Dzintars Rudzītis, Bez Tabu

Grupas “PER” solists Ralfs Eilands uzskata, ka slavenības, kuru kailfoto septembra sākumā parādījušies internetā, nav pelnījušas apkārtējo cilvēku līdzjūtību: ”Tas ir reāls stulbums, vēl jo vairāk, ja esi slavenība un zini, kā darbojas iCloud.”

Ralfa Eilanda mobilajā tālrunī ir ļoti maz fotogrāfiju, kurās redzams viņš pats. Mūziķis parasti izvēlas iemūžināt dažādus dabas skatus, lai pēcāk tos ievietotu mobilajā aplikācijā instagram.com. Arī virtuālo datu glabātuvi iCloud viņš neizmanto, jo uzskata, ka tādā veidā privātās fotogrāfijas tiek ievietotas internetā. ”Jā, it kā tas nav citiem pieejams, bet internets ir internets. Ja apzināti ieliec savu kailfoto tur un tas tiek uzlauzts, un tagad visiem tevi jāžēlo – man tas šķiet kaut kā nepareizi,” tā Eilands.

Mūziķis arī piebilst, ka ASV ir ļoti demokrātiska valsts, tāpēc vairākiem cilvēkiem, kuri šīs slavenības nosaukuši par ”stulbām”, vēlāk nācies publiski atvainoties, bet, pēc Ralfa domām, savu privāto kailfoto glabāšana mobilajā tālrunī tiešām ir visai stulba rīcība.

Kādā veidā un cik vienkārši ir piekļūt privātai informācijai, kas glabājas jūsu mobilajā ierīcē? Skatieties raidījumā “Bez Tabu” 9. oktobrī 19.30!

0 Komentāru