105 komentāri
Rakstniece Dace Rukšāne grib pamest valsti: Nezinu, kas man sakrājies – KNAB vai VID izgājieni
LETA

“Es nudien nezinu, kas man sakrājās. Vai KNAB vai VID izgājieni. Varbūt ministru atvaļinājumi, politiķu nevarība. Iespējams, tas, ka man nav, par ko balsot, ka masu medijos no atbildīgām personām tik bieži (ne vienmēr, tiesa) dzirdu: mļe, mļe, mļe…” tā savu ierakstu sociālajā tīklā sāk rakstniece Dace Rukšāne. Viņa atzīst – pēdējā laikā šādu lietu ir bijis tik daudz, ka uznāk vēlme pamest šo valsti.

“Varbūt tas [sakrājies – red.], ka žurnālistes un pat redaktores amatu laikos man maksāja sociālo no minimālās un visu pārējo kā honorāru, principā nolemjot mani pensijai, kas sliktāka par pamesta suņa mūža nogali. Varbūt tas, kas sakrājās, ir interneta portālu un šī paša Feisbuka komentāri, kur ļaudis ar saviem īstajiem vārdiem un uzvārdiem (!!!) publicē tik briesmīgi deģeneratīvus tekstus (tie nav mani draugi, bet lasīt nākas), ka gribas nomirt blakus savai profila bildei. Varbūt man sakrājās rigvirs, dogo, maksima, hermaņsāga un lembergisms. Varbūt pat tas ir tas debilais noteikums, pēc kura es nedrīkstu ieskaitīt bērnu vai vecāku kontos viņiem pienākošos atbalsta finansējumu bez pienākuma to deklarēt kā dāvinājumu. (bāc, tā tak ir tikai uzturnauda),” raksta Rukšāne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Dace Rukšāne

“Es šitā varētu skaitīt bezgalīgi, metot šajā svaru kausā visu to vājprātīgo, kas mani ikdienā piemeklē.
Kas ir otrā kausā? Daba. Kultūra. Saknes. Sociāli emocionālā piesaiste. Ļoti, ļoti spēcīgas lietas.
Bet.
Sakrājās.
Un šodien nudien ir gana.
Šodien ir tā, ka spļauju pār lūpu to, ko nekad iepriekš neuzdrošinātos – es gribu aizbraukt no Latvijas.
Viss. Man ir pāri acīm.
P.S. Ja kādam ir atrunāšanas doma (teksts), ļoti labprāt uzklausīšu. Jo sirdī es nekur negribu mukt,” vēsta oktobra sākumā Facebook publicētais ieraksts.

Rakstnieces pārdomas izpelnījušās sociālā tīkla lietotāju ievērību – vairāk nekā 130 “share” un vairāk nekā 170 komentāru.

TOP komentāri

 • Baiba
  +42 +39 -3

  Baiba

  Mēs ļoti daudzi tā jūtamies, arī es, un tas ir pamatoti, jo kas notiek šajā valstī... valsts klaji apzog savus iedzīvotājus un pataisa viņus par vergiem!
 • Ingrīda
  +39 +38 -1

  Ingrīda

  Labi saprotu ,jo jūtos tieši tāpat. Ir sajūta ,ka strādāju ,lai uzturētu valsti ar tās ierēdņiem ,nervi netur ,veselība brūk kopā, un neredzu izeju no šī vājprāta. Kaut kas ir jādara, bet visiem kopā. Esmu uzņēmēja.
 • Londonietis
  +39 +35 -4

  Londonietis

  Dzīvoju Londonā gadu ... un ļoti ļoti nožēloju ka no LV neaizbraucu 10 gadus agrāk .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl