103 komentāri
Rakstniece Dace Rukšāne grib pamest valsti: Nezinu, kas man sakrājies – KNAB vai VID izgājieni
LETA

“Es nudien nezinu, kas man sakrājās. Vai KNAB vai VID izgājieni. Varbūt ministru atvaļinājumi, politiķu nevarība. Iespējams, tas, ka man nav, par ko balsot, ka masu medijos no atbildīgām personām tik bieži (ne vienmēr, tiesa) dzirdu: mļe, mļe, mļe…” tā savu ierakstu sociālajā tīklā sāk rakstniece Dace Rukšāne. Viņa atzīst – pēdējā laikā šādu lietu ir bijis tik daudz, ka uznāk vēlme pamest šo valsti.

“Varbūt tas [sakrājies – red.], ka žurnālistes un pat redaktores amatu laikos man maksāja sociālo no minimālās un visu pārējo kā honorāru, principā nolemjot mani pensijai, kas sliktāka par pamesta suņa mūža nogali. Varbūt tas, kas sakrājās, ir interneta portālu un šī paša Feisbuka komentāri, kur ļaudis ar saviem īstajiem vārdiem un uzvārdiem (!!!) publicē tik briesmīgi deģeneratīvus tekstus (tie nav mani draugi, bet lasīt nākas), ka gribas nomirt blakus savai profila bildei. Varbūt man sakrājās rigvirs, dogo, maksima, hermaņsāga un lembergisms. Varbūt pat tas ir tas debilais noteikums, pēc kura es nedrīkstu ieskaitīt bērnu vai vecāku kontos viņiem pienākošos atbalsta finansējumu bez pienākuma to deklarēt kā dāvinājumu. (bāc, tā tak ir tikai uzturnauda),” raksta Rukšāne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Dace Rukšāne

“Es šitā varētu skaitīt bezgalīgi, metot šajā svaru kausā visu to vājprātīgo, kas mani ikdienā piemeklē.
Kas ir otrā kausā? Daba. Kultūra. Saknes. Sociāli emocionālā piesaiste. Ļoti, ļoti spēcīgas lietas.
Bet.
Sakrājās.
Un šodien nudien ir gana.
Šodien ir tā, ka spļauju pār lūpu to, ko nekad iepriekš neuzdrošinātos – es gribu aizbraukt no Latvijas.
Viss. Man ir pāri acīm.
P.S. Ja kādam ir atrunāšanas doma (teksts), ļoti labprāt uzklausīšu. Jo sirdī es nekur negribu mukt,” vēsta oktobra sākumā Facebook publicētais ieraksts.

Rakstnieces pārdomas izpelnījušās sociālā tīkla lietotāju ievērību – vairāk nekā 130 “share” un vairāk nekā 170 komentāru.

TOP komentāri

 • Ingrīda
  +35 +34 -1

  Ingrīda

  Labi saprotu ,jo jūtos tieši tāpat. Ir sajūta ,ka strādāju ,lai uzturētu valsti ar tās ierēdņiem ,nervi netur ,veselība brūk kopā, un neredzu izeju no šī vājprāta. Kaut kas ir jādara, bet visiem kopā. Esmu uzņēmēja.
 • Baiba
  +36 +33 -3

  Baiba

  Mēs ļoti daudzi tā jūtamies, arī es, un tas ir pamatoti, jo kas notiek šajā valstī... valsts klaji apzog savus iedzīvotājus un pataisa viņus par vergiem!
 • Londonietis
  +36 +33 -3

  Londonietis

  Dzīvoju Londonā gadu ... un ļoti ļoti nožēloju ka no LV neaizbraucu 10 gadus agrāk .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl