Komentāri

Ogrē, pavisam netālu no Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa mājvietas, kādas sievietes namā gaišā dienas laikā viesojies kāds zaglis. Taču sieviete ļaundari no sava īpašuma padzinusi ar spieķi.

Valsts prezidents dzīvo Ogrē, Draudzības ielā, un ielaušanās notikusi pavisam netālu – mājā, kur dzīvo kāda vairāk nekā 60 gadus veca kundze. Viņa, aizstāvot savu īpašumu, zagli padzina prom ar spieķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Todien notikumi risinājās spraigi – kamēr kundze gulējusi pēc naktsmaiņas, zaglis uzlauzis logu un iekļuvis mājā. Skaņām sieviete nav pievērsusi uzmanību, jo sākumā domāja, ka mājā ienākuši radinieki. Tomēr sievieti pamodinājusi skaļa telefona saruna krievu valodā. Viņa paķērusi koka līsti un devusies skatīties, kas notiek. Liels bijis gan viņas, gan nelūgtā viesa pārsteigums, kad abi sastapušies aci pret aci. Sieviete zaglim iesitusi ar līsti, bet zaglis meties bēgt. Tiesa gan, pirms tam vīrietis diezgan stipri viņu atgrūdis, un viņa pakritusi un pat guvusi zilumus. Pēc tam sieviete apsekojusi māju, un secinājusi, ka zaglis neko nav paņēmis. Likumsargi tagad turpina dzīt pēdas zaglim.

Skaties foto:

Lai arī šis nav pirmais gadījums, kad cilvēki gados no sava īpašuma spējuši padzīt zagli, policija iesaka šādi nerīkoties – cilvēki, kas nav raduši pie šādām situācijām un kuriem nav pārliecības par saviem spēkiem, var apdraudēt savu drošību. Policijas pārstāvji norāda, – šajā gadījumā prātīgāk būtu bijis klusiņām izsaukt policiju no savas istabas.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl