Raimonds Pauls par liegumu Krievijas mūziķiem apmeklēt ”Jauno Vilni”

Komentāri

Maestro Raimonds Pauls, kurš jau divus gadus ir norobežojies no Jūrmalā notiekošā mūziķu konkursa ”Jaunais Vilnis”, atturīgi komentēja Latvijas Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča lēmumu liegt trīs Krievijas estrādes ”zvaigznēm” ierasties uz pasākumu.

”Tagad bija par vēlu kaut ko komentēt. Varbūt pat vajadzēja ļaut šogad pasākumam notikt, un pateikt nākamgad – beidzam šo festivālu. [..] Noņemt un aiztaisīt ir viegli, bet ir jādomā, ko darīt tālāk. Latvijai ir jāpelna nauda, bet tūrisms ir viena no visvairāk pelnošajām nozarēm,” tā pauda R. Pauls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka šīs nedēļas sākumā Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pieņēma lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu. Ministrs skaidroja, ka minētās personas ar savu rīcību ir veicinājušas Ukrainas teritoriālās integritātes un suverenitātes graušanu.

Melnajā sarakstā iekļautās personas, kurām tagad būs liegts apmeklēt pasākumus Latvijā, pēdējā laikā ir ļoti aktīvi atbalstījušas starptautisko tiesību pārkāpumus, Krimas aneksiju, kā arī nereti nākušas klajā ar skandaloziem paziņojumiem saistībā ar notikumiem Ukrainā. Tā savu izvēli iekļaut melnajā sarakstā trīs Krievijas mūziķus skaidroja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl