Komentāri

Rail Baltica projekta īstenotājiem ir izdevies panākt kompromisu par dzelzceļa līnijas atrašanos tās teritorijā, tā 900 Sekundēm atzina telpiskās plānošanas eksperts Neils Baltgalis.

Viņš norāda, ka izdevies panākt vienošanos ar Ķekavas novadu, kas protestēja pret dzelzceļa izbūvi atsevišķās novada daļās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat darba procesā ir sarunas arī ar Mārupes pašvaldību. Kā norāda Baltgalis, no mārupiešu puses ir iebildumi par trases novietojumi, bet pēc viņu ieteikumiem ir izstrādāti risinājui, kas tiks piedāvāti septembrī.

Iebildumi pret projekta virzību bija arī Āgenskalna iedzīvotājiem, kuri protestēja pret tuneļa izbūvi zem tā, taču ļoti iespējams, ka dzelzceļš tiks izvietots uz esošajām sliedē, norāda Baltgalis.

Jau ziņots, ka Rail Baltica projekta ietvaros ir plānots Rīgas centrālo dzelzceļa staciju savienot mezglā kopā ar Rīgas autoostu. Tiek plānota arī dzelzceļa uzbēruma nojaukšana, savienojot Maskavas forštati ar centru.

Līdz 2025. gadam Rail Baltica Latvijā paredz divas stacijas – centrālā un lidostas Rīga, bet nākamajos posmos šajā līnija līniju plānots izbūvēt stacijas arī vietējiem posmiem.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl