Komentāri

Rail Baltica projekta īstenotājiem ir izdevies panākt kompromisu par dzelzceļa līnijas atrašanos tās teritorijā, tā 900 Sekundēm atzina telpiskās plānošanas eksperts Neils Baltgalis.

Viņš norāda, ka izdevies panākt vienošanos ar Ķekavas novadu, kas protestēja pret dzelzceļa izbūvi atsevišķās novada daļās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat darba procesā ir sarunas arī ar Mārupes pašvaldību. Kā norāda Baltgalis, no mārupiešu puses ir iebildumi par trases novietojumi, bet pēc viņu ieteikumiem ir izstrādāti risinājui, kas tiks piedāvāti septembrī.

Iebildumi pret projekta virzību bija arī Āgenskalna iedzīvotājiem, kuri protestēja pret tuneļa izbūvi zem tā, taču ļoti iespējams, ka dzelzceļš tiks izvietots uz esošajām sliedē, norāda Baltgalis.

Jau ziņots, ka Rail Baltica projekta ietvaros ir plānots Rīgas centrālo dzelzceļa staciju savienot mezglā kopā ar Rīgas autoostu. Tiek plānota arī dzelzceļa uzbēruma nojaukšana, savienojot Maskavas forštati ar centru.

Līdz 2025. gadam Rail Baltica Latvijā paredz divas stacijas – centrālā un lidostas Rīga, bet nākamajos posmos šajā līnija līniju plānots izbūvēt stacijas arī vietējiem posmiem.

Skaties video:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl