1 komentārs

Kopumā ieguldījumi visai “Rail Baltica” līnijai pašreiz tiek paredzēti 5,8 miljardu eiro apmērā, intervijā raidījumā “900 sekundes” sacīja kopuzņēmuma “RB Rail” valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa.

85% līdzfinansējums ir no Eiropas Savienības, un tā ir ārkārtīgi augsta likme, akcentēja Rubesa. Jautājums ir par projekta iespējamu sadārdzināšanos laika gaitā, un to, pēc Rubesas sacītā, varētu ietekmēt divi galvenie faktori.

Baiba Rubesa

Baiba Rubesa
Kopuzņēmuma “RB Rail” valdes priekšsēdētāja

Ir divi faktori, ko nevar ietekmēt – milzīgas ekonomiskas pārmaiņas vispārīgi, kā arī tas, ka “Rail Baltica” būvniecībā vajadzēs ārkārtīgi daudz strādnieku – kopumā 13 tūkstošus cilvēku visās Baltijas valstīs.

Viņa minēja, ka izaicinājums varētu būt tajā, ka uz salīdzinoši īsu laika periodu būs jāatrod liels skaits strādnieku būvniecības jomā, un pastāv bažas, ka tas varētu deformēt būvniecības nozari kopumā.

Video!

TOP komentāri

  • da'jautājumi no telts
    0 0 0

    da'jautājumi no telts

    OK, forši. No kurienes ievedīs un KUR DZĪVOS tie 13 tūkstoši strādnieku??? Teltīs gar sliedēm, vairākus gadus? Nekādu dzeršanu pēc darba, nekāda huligānisma, sirošanas, nekādu tādu problēmu kā ar "bēgļiem" Ze Labajā Eiropā (labajā - ekonomiski, bet kreisajā politiski un ģeogrāfiski, protams)? Un ko PĒC TAM, kad 13 tūkstoši ievesto strādnieku būs noēduši savas algas vai aizsūtījuši uz mājām? Viņi visi tā mierīgi, draudzīgi atgriezīsies no kurienes nākuši, vai būs kā ar pusmiljonu "atbrīvotāju" Latvijā patlaban?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl