1 komentārs

Kopumā ieguldījumi visai “Rail Baltica” līnijai pašreiz tiek paredzēti 5,8 miljardu eiro apmērā, intervijā raidījumā “900 sekundes” sacīja kopuzņēmuma “RB Rail” valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa.

85% līdzfinansējums ir no Eiropas Savienības, un tā ir ārkārtīgi augsta likme, akcentēja Rubesa. Jautājums ir par projekta iespējamu sadārdzināšanos laika gaitā, un to, pēc Rubesas sacītā, varētu ietekmēt divi galvenie faktori.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Baiba Rubesa

Baiba Rubesa
Kopuzņēmuma “RB Rail” valdes priekšsēdētāja

Ir divi faktori, ko nevar ietekmēt – milzīgas ekonomiskas pārmaiņas vispārīgi, kā arī tas, ka “Rail Baltica” būvniecībā vajadzēs ārkārtīgi daudz strādnieku – kopumā 13 tūkstošus cilvēku visās Baltijas valstīs.

Viņa minēja, ka izaicinājums varētu būt tajā, ka uz salīdzinoši īsu laika periodu būs jāatrod liels skaits strādnieku būvniecības jomā, un pastāv bažas, ka tas varētu deformēt būvniecības nozari kopumā.

Video!

TOP komentāri

  • da'jautājumi no telts
    0 0 0

    da'jautājumi no telts

    OK, forši. No kurienes ievedīs un KUR DZĪVOS tie 13 tūkstoši strādnieku??? Teltīs gar sliedēm, vairākus gadus? Nekādu dzeršanu pēc darba, nekāda huligānisma, sirošanas, nekādu tādu problēmu kā ar "bēgļiem" Ze Labajā Eiropā (labajā - ekonomiski, bet kreisajā politiski un ģeogrāfiski, protams)? Un ko PĒC TAM, kad 13 tūkstoši ievesto strādnieku būs noēduši savas algas vai aizsūtījuši uz mājām? Viņi visi tā mierīgi, draudzīgi atgriezīsies no kurienes nākuši, vai būs kā ar pusmiljonu "atbrīvotāju" Latvijā patlaban?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl