Komentāri

Ragaciema kapos, kur atdusas arī vairāku tautā mīlētu un pazīstamu cilvēku, piemēram, dzejnieka Imanta Ziedoņa, pīšļi uzieta “īsta miskaste”.

Kapracis, rokot kapu, atklājis, ka kapu maliņās tur Ragaciema kapos ir samestas krāsu bundžas, pudeles, metāllūžņi, troses… Viņa paša vārdiem sakot – “svalka”! “Ne jau kāda maza saujiņa, bet diezgan daudz,” sašutušais vīrs stāsta raidījumam Bez Tabu, retoriski vaicājot – vai tiešām mirušajiem jāguļ tādā miskastē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā gadījumā kapracis visu drazu esot aiznesis uz atkritumu konteineru, taču Ragaciema kapu pārzinis stāsta, ka problēma radusies, vairāku gadu garumā cilvēkiem mēslojot kapos. Turklāt kapu teritorijā, kur cilvēki apbedīti tiek pavisam nesen, līdz šim nereti pulcējies “vietējais kontingents”.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl