Komentāri

100 gadu jubilejā Latviju varētu izkrāsot. Jauniešu entuziastu grupa plāno izdot krāsojumo grāmatu, kurā tiks atspoguļotas latviskās vērtības.

Skaitot tautas dziesmas, māksliniece Kristīne Zemīte zīmē ozollapas. Tas būs latvju mežs – ar akmeņiem, kokiem un zīlēm. Bet no citas mākslinieces skices acīs raugās simpātisks zaķis uz puķu fona.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grāmatā “Izkrāso Latviju”, kas tiks izdota kā dāvana valstij 100 gadu jubilejā, tiks atspoguļotas latviešu vērtības. Grāmatā iekļautās tēmas autori smeļas no dainām.

 

Kristiāna Rudzīte
“Izkrāso Latviju” projekta vadītāja

Daba, dzīvnieki, mēs visi skaidri zinām, ka latvieši ir dzīvojušo harmonijā ar dabu un pazinuši visus dabas likumus, un uzticējušies tiem. Mēs ņēmām senākās dainas.

Pēdējā laikā krāsojamās grāmatas pieaugušajiem kļūst arvien populārākas. Par to relaksējošo iedarbību autori ir pārliecinājušies paši. Zaķīša reprodukcija jau ir izkrāsota.

 

Dāvis Rudzītis
“Izkrāso Latviju” projekta dalībnieks

Tu vienkārši krāso un tās kaut vai pašas divas stundas aiziet, un tu pat nedomā par to, ka tev rīt kaut kur ir jābūt, stress vai kas… Tas ir tiešām labs veids kā varbūt neiet uz jogu un mājās pakrāsot grāmatu.

Grāmatas sākotnēja versija sastāvēs no 20 attēliem, kurus papildinās dainas un latvju raksti.

Pašlaik projekts ir izsniegts “Projektu bankā”. Ja viss izdosies, grāmatu Izkrāso Latvija izdos jau šoruden, bet sākotnēji gan pavisam nelielā tirāža – tikai 1000 eksemplāru.

Projektu atbalstīt iespējams šeit: https://projektubanka.lv/projects/izkrasoLatviju!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl