Komentāri

Salīdzinot Latvijā un Rietumeiropā iegādātu ārvalstu izcelsmes pārtikas produktu sastāvu, atklātas atšķirības.

Tā secinājis Pārtikas un veterinārais dienests, noslēdzot produktu laboratoriskās pārbaudes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tās liecina, ka, piemēram, Beļģijā iegādātajās “Nutella” vafelēs kakao krēmā nav sūkalu pulvera, bet Latvijā iegādātajā produktā sūkalu pulveris ir pievienots.

Bet, salīdzinot šokolādes “Milka” sastāvu, atklāts, ka Latvijā iegādātajā produktā ir par pāris procentiem mazāk riekstu nekā Vācijā ražotajā šokolādē. Atšķirības konstatētas arī, piemēram, “Grabower” suflē – Latvijā iegādātais produkts ir glazēts ar kakao, kura sastāvā ir arī palmu eļļa, bet Vācijā iegādātais suflē ir glazēts ar šokolādi, kuras sastāvā ir kakao sviests un kakao masa.

PVD kopumā salīdzinājis 38 pārtikas produktus un secinājis, – lai gan atšķirības pastāv, tās nav būtiskas.

Dienests vienlaikus norāda, ka Eiropas Komisija ir liela izaicinājuma priekšā – identificēt iemeslus, kādēļ ražotāji izvēlas vienu un to pašu produktu ražot no dažādām izejvielām un lemt, vai šādu praksi izskaust.

SIA “Lieliska dāvana”: drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

SIA "Lieliska dāvana": drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

Meklējot dāvanas gada skaistākajiem svētkiem, uzņēmums “Lieliska dāvana” aicina iedzīvotājus tik populārās dāvanu kartes iegādāties tikai pie uzticamiem un drošiem uzņēmumiem – jau vairāk nekā sešus gadus Latvijas tirgū tāds ir arī lielākais dāvanu karšu tirdzniecības uzņēmums, nacionālais dāvanu eksperts “Lieliska dāvana”.

Lasi vēl