Komentāri

Šokolāde, ko pērkam Latvijā vai Vācijā, atšķiras kvalitātes ziņā, tā īsumā var raksturot pētījuma rezultātus, ko veicis Pārtikas un veterinārais dienests (PVD).

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja PVD ģenerāldirektors Māris Balodis, produkti nedaudz atšķiras, taču tie joprojām pilnībā atbilst tiem pārtikas aprites nosacījumiem, kādi ir Latvijā un Eiropas Savienībā (ES).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Māris Balodis
PVD ģenerāldirektors

Ja Eiropas Komisijas vēlas risināt kaut kā šāda veida problēmas, tad jāskatās uz normatīvajiem aktiem, kas regulē godīgu komercpraksi. Jo ar pārtikas drošuma aktiem šeit nekādas izmaiņas nelīdzēs, jo ražotājiem joprojām ir tiesības veidot receptūru, izmantot drošus un nekaitīgus produktus.

Kopumā PVD pārbaudījis 38 pārtikas produktu marķējumus un trīs dzīvnieku barības paraugus. Pārbaudēs konstatētas nelielas atšķirības.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl