Komentāri

Šokolāde, ko pērkam Latvijā vai Vācijā, atšķiras kvalitātes ziņā, tā īsumā var raksturot pētījuma rezultātus, ko veicis Pārtikas un veterinārais dienests (PVD).

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja PVD ģenerāldirektors Māris Balodis, produkti nedaudz atšķiras, taču tie joprojām pilnībā atbilst tiem pārtikas aprites nosacījumiem, kādi ir Latvijā un Eiropas Savienībā (ES).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Māris Balodis
PVD ģenerāldirektors

Ja Eiropas Komisijas vēlas risināt kaut kā šāda veida problēmas, tad jāskatās uz normatīvajiem aktiem, kas regulē godīgu komercpraksi. Jo ar pārtikas drošuma aktiem šeit nekādas izmaiņas nelīdzēs, jo ražotājiem joprojām ir tiesības veidot receptūru, izmantot drošus un nekaitīgus produktus.

Kopumā PVD pārbaudījis 38 pārtikas produktu marķējumus un trīs dzīvnieku barības paraugus. Pārbaudēs konstatētas nelielas atšķirības.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl