PVD Haskiju audzētavā konstatē vairākus pārkāpumus

8 komentāri

Pēc Degpunktā komandas un Ādažu pašvaldības policijas vizītes Āņu ciematā, kur klaja lauka vidū atrodas neviena nepieskatīts Haskiju voljērs, savā vaļā atstātos suņus apciemojuši arī Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) darbinieki. Viņi pret nesen noskaidroto Haskiju īpašnieci bijuši pielaidīgi – izteikti vien vairāki aizrādījumi un dotas norādes, kas novēršamas.

Diemžēl nedz PVD, nedz Haskiju saimniece telefonsarunā ar Degpunktā komandu nespēja izskaidrot ar ko slimo novārgušais suns un kāpēc smagas slimības gadījumā tas joprojām nav iemidzināts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

PVD pārstāvji ir pārliecināti, ka suņi tiek baroti regulāri, kaut gan Degpunktā  vizītes laikā teju neviena suņa krātiņā nebija ne ūdens, ne barības.

PVD pārstāvji pārbaudē secinājuši, ka suņi nav attārpoti, kas var izraisīt dažādas saslimšanas. Savukārt pati Haskiju saimniece šobrīd ir noskaņota vērsties pie juristiem, lai aizstāvētu savu taisnību un pierādītu, ka suņi mīt ideālos apstākļos un mediji viņu apmelo. Viņai dota nedēļa, lai visu vērstu par labu, kad atkal uz pārbaudi ieradīsies PVD un arī Degpunktā komanda.

TOP komentāri

 • Haskiju saimniece
  +7 +7 0

  Haskiju saimniece

  Atklāts jautājums Agrim Blūmfeldam.
  Cik daudz pārkāpumu ir konstatēts PVD pārbaudē un cik rekomendācijas?
  Vai sarunā ar Jums (Jūsu telefona nr. man iedeva MTG sabiedrisko attiecību koordinators) - es kaut reizi minēju, ka suņi mīt ideālos apstākļos kā Jūs paziņojat 23.04.2015 raidījumā ???? Vai es pati Jūs telefona sarunā neuzaicināju tikties ar mani pie mūsu suņiem? Vai es Jūs neinformēju par sižeta varoņa - Indie vēsturi?
  Vai es Jums, Agri neteicu, ka informēšu par sarunām ar mūsu juristu? Un vai Jūs, Agri, vairs neatbildējāt uz maniem zvaniem, kad vēlējos painformēt par mūsu darbībām, kā arī prasījāt???
  Agri, vai Jūs saprotiet, ka meklējot vieglu sensāciju savam raidījumam - Jūs 15 x suņu likteni esiet nostādījis ļoti neapskaužamā situācijā. Mēs, pēc Jūsu raidījuma sižeta varam zaudēt zemes nomas līgumu - attiecīgi suņiem vairs nebūs māju. Agri, vai esi gatavs uzņemt pie sevis 15 x sporta suņus / arī haskijus??? Tamdēļ jautājums, protams,Agrim - vai variet būt cilvēcisks un labot savu kļūdu, atzīstot to sabiedrībai? Vai esiet tik gļēvs, ka turpināsiet aizsegties ar MTG grupas iespējām un apmelot / izdomāt / meklēt sensācijas, lai tikai Degpunktam paaugstinātu reitingus?
  Mums neviens neprasīja.. bet Jūsu sižetā pateicāt, ka tas ir bizness. Mans jautājums - kāds? Mums nav ferma: Mēs nepārdodam suņus, nepārdodam kucēnus, bet piedalāmies sacensībās. Ja trūka informācija, tad esi taču žurnālists un apskaties Youtube / Facebook pie Togo team!
  Dzīvojam demokrātijā vai ne? Žēl, ka Tev vēl joprojām nepietiek vīrišķības veidot objektīvu raidījumu, kad tiek uzklaisītas abas puses jeb pamācies no kolēģiem "Bez Tabu"!!!!
  Kristīne
 • B.D.
  +5 +5 0

  B.D.

  Interesanti, kādi tad ir šie konstatētie pārkāpumi? Tas, ka novārgušais suns nav iemidzināts? Saimniecei ir tiesības pašai lemt, iemidzināt suni vai nē! Vai varbūt pārkapums ir tas, ka kucēns nav čipēts? Obligāta čipēšana LV būs jāveic tikai no 2016. gada, bet līdz tam - čipēt vai nečipēt - tā ir saimnieka brīva izvēle. Tas, ka Degpunkta vizītes laikā suņiem bļodās nebija barība, nenozīmē, ka viņiem bļodas ir tukšas cauru dienu - suns ir jābaro 2x dienā, no rīta un vakarā, nevis tad, kad sadomā ierasties Degpunkts.
 • Karaliskais haskijs
  +4 +4 0

  Karaliskais haskijs

  Spriežot pēc šī G punkta sižeta sanāk, ka jāslēdz arī „Juglas Patversme” un arī citas patversmes - pluss arī kāda puse no Pierīgas zirgu staļļa, jo skaidrs , ka tur cilvēki neatrodas 24/7 režīmā. Jo cilvēki taču strādā savā pamatdarbā un tikai vakarā tiek pie sava mīluļa. Neaizmirstam arī par dzīvniekiem, kurus saimnieki uz visu dienu atstāj vienus pilsētas dzīvokļos:)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl