Komentāri

Pūtēju orķestru virsdiriģents Jānis Puriņš nebaidās ar prieku atzīt, – pūtēju orķestri atkal ir modē!

Viņš atzina, ka patlaban pūtēju pietrūkst – sevišķi fagotu un oboju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgā jau 9. reizi notiks Baltijas valstu pūtēju orķestru diriģentu un ansambļu vadītāju forums – būs meistarklases, diskusijas, izstāde un koncerti, instrumentu un nošu izstāde, koncerti orķestru diriģentiem, ansambļu vadītājiem, mūzikas skolotājiem un audzēkņiem, ikvienam interesentam.

Dalībnieku vidū ir mūzikas speciālisti no Baltijas valstīm, Somijas, Nīderlandes, Krievijas, ASV, Norvēģijas, Lielbritānijas, Itālijas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl