1 komentārs
Pustūkstotis mediķu protestē pret veselības aprūpes politiku Latvijā
Foto: LETA

Aptuveni pustūkstotis cilvēku pirmdien bija pulcējušies Rīgā pie Nacionālās bibliotēkas ēkas, protestējot pret veselības aprūpes politiku Latvijā. Uz pasākumu bija ieradušies mediķi no visas Latvijas.

Veselības nozarē strādājošie rokās turēja karogus un plakātus, vēršot uzmanību uz aktuālo situāciju medicīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protesta drošību uzraudzīja aptuveni 20 apsargu un pāris desmiti policijas pārstāvju. Pasākums gan noritēja salīdzinoši mierīgi un klusi.

Atklājot protesta akciju, mediķu arodbiedrības vadītājs Valdis Keris norādīja, ka ārsti un pacienti pie Nacionālās bibliotēkas šodien pulcējušies, lai aizstāvētu cilvēktiesības uz veselību. Savukārt Veselības ministrs Guntis Belēvičs, kurš tobrīd Nacionālajā bibliotēkā vadīja Eiropas Savienības veselības ministru neformālo apspriedi, pie protestētājiem aprunāties neiznāca.

Ministrs šorīt norādīja, ka piekrīt – valstij ir jāatvēl lielāka nauda veselības aprūpei, taču šodienas protesta akcijai pie Gaismas pils neesot jēgas – tā neesot ne īstā vieta, ne īstais laiks, jo cīņa par lielāku valsts budžeta finansējumu medicīnas nozarei notikšot valdībā.

Skaties video!

TOP komentāri

  • Protams
    +1 +1 0

    Protams

    Tā turpināt! Varbūt murmuļi kaut ko sapratīs un beigs nelietderīgi šķiest tautas naudu nevajadzīgām būvniecībām un dārgiem iepirkumiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl