Puse Dziesmu svētku biļešu būtu jāizdala dalībniekiem, pauž Melbārde

Aizvadītie simtgades Dziesmu un deju svētki devuši vērtīgas mācības – kultūras ministre Dace Melbārde sarunā ar “900 sekundēm” norāda, ka turpmāk pusi biļešu varētu izdalīt pašiem dalībniekiem tālākai izplatīšanai.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Edgars Sējējs

  Edgars Sējējs

  Vajag ieviest “krāj un iegūsti” variantu. Savācot noteiktu skaitu (piem. 20) virtuālu vai reālu skaitu “zīmodziņu” no starpsvētku posma koru, orķestru, TDK koncertiem ir iespēja par SIMBOLISKU (1-5€) maksu iegādāties vienu biļeti uz vienu pasākumu.
  Tā tiks “nošauti” 2 zaķi- starpsvētku koncertiem palielināsies apmeklētāju skaits un samazināsies ažiotāža ap biļešu iegādi, jo oficiāli tās varēs iegūt tikai īsteni dziesmas un dejas fani, nevis tie kuri uz šiem pasākumiem laužas “pačota” un pseido patriotisma dēļ.
 • Fakts

  Fakts

  Pēc kara visi gudri. Ministerei vajadzēja laicīgi paskatīties, kā notiek biļešu tirdzniecība uz pasaules kausu futbolā finālu. Gribētāju ir daudz reizes vairāk, bet nekārtības un protestu nav. Manuprāt jāsāk domāt ar galvu, nevis ar to kas lielāks, bet nacionālie tūdaliņi jau diez vai to māk, jo klausās naudas čaukstoņā.
 • es

  es

  Nu kādas muļķības! Dziesmusvētki domāti visiem un visiem, kuri vēlējās iegūt biļetes bija iespēja tās iegūt.... nevis tagad īpaši izcelsim to, ka dalībniekiem jādod biļetes, tad jau tā būs citu diskriminācija un svētki būs domāti tikai dalībniekiem un to radiem????? Muļķības! Nedaudz jāsakārto biļešu tirdzniecība, pārdodiet biļetes pilsētu kultūras namos un tādā veidā mazāk tiks noslogota tirdzniecība internetā... Pilnīgi vairs negribas ne tos svētkus skatīties, ne uz tiem doties, jo tie pārvēršas par komerciālu pasākumu, kurā tikai biļetes, biļetes, nauda.... Pilnīgs kauns! Un ja paskatās kā estrāde izskatās otrā rītā pēc pasākuma, nu tad jājautā kur paliek dalībnieku kultūra? Tās acīmredzot pietiek tikai koncerta laikam...
  • Svetlana Oliņa

   Svetlana Oliņa

   Tieši tā, es piekritu Jūsu replikai par kārtību (nekārtību!) Dziesmu svētku norises vietā. Kāds var pasacīt, ar ko atškiras svētku norises vietas izskats no teritorijas izskata pēclustēm Uzvaras parkā pavasarī? (Ar to domāju nevis ideju, bet gan pēc sevis atstātu netīrību?!) Kāpēc esam tik "cūciski"?!
   • Haha

    Haha

    Ja viss,ko pēc svētkiem var pateikt ir saistīts ar atkritumiem,tad jāsecina..tāds tādu redz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!